Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
13.09.11 – Про розгляд звернень фізичних осіб щодо продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі

ПРОЕКТ

від 13.09.11

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Сьома сесія шостого скликання

 

 

 

Про розгляд звернень фізичних осіб

щодо продажу земельних

ділянок несільськогосподарського

призначення в м. Житомирі

 

 

Розглянувши звернення фізичних осіб щодо надання дозволу на виготовлення документації з метою подальшого викупу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна заявників, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 40, 78, 79, п. 2 ст. 127, ст. 128, 134 Земельного кодексу України, ст. ст. 651-652 Цивільного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.09 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності» рішення Житомирської міської ради від 21.11.07 № 439 “Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна”, рішення Житомирської міської ради від 05.08.09 № 1040 «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення наступним фізичним особам згідно з додатком (кількість землекористувачів – 1).

 

2. Укласти, в місячний термін з дня прийняття цього рішення, договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки наступним фізичним особам згідно з додатком (кількість землекористувачів – 1).

У разі не укладання договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки, в зазначений термін, рішення втрачає чинність.

 

          3. Фізичним особам згідно з додатком (кількість землекористувачів – 1) звернутися до органів Держкомзему щодо уточнення цільового використання земельної ділянки відповідно Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 року № 548 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель».

 

4. Відмовити громадянину Хмілевському Станіславу Йосиповичу у наданні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,0123 га, по вул. І.Кочерги,5-а, в зв’язку з тим, що земельна ділянка знаходиться в межах «червоної» лінії вулиці І.Кочерги (висновок управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради від 04.01.10 № 51-П/10).

 

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

Міський голова                                                                                      В.М. Дебой

 

ДОДАТОКВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове