Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179942
Прогноз погоди
29.08.11 - Про деякі питання обмеження реалізації алкогольних напоїв на території міста Житомира

ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА    проект

Р І Ш Е Н Н Я
сесія  шостого  скликання

 

Про  деякі  питання  обмеження   
реалізації алкогольних напоїв
на території міста Житомира

 

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, “Про рекламу”, постанов Кабінету Міністрів України від 30.07.96 №854 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”,  від 15.06.06 №833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, Житомирська  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в підприємствах торгівлі, крім громадського харчування,  на території міста Житомира  з 23.00 години до 08.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята.

2. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів  підприємницької  діяльності, розташованих на території міста,  незалежно від форм власності,   зареєстрованих  в  установленому  порядку.

3. Управлінню освіти міської ради  /Арендарчук В.В./  у місячний термін розробити в установленому порядку та подати на затвердження Житомирській міській раді Програму заходів щодо організації у шкільних навчальних закладах інформаційної роботи стосовно роз’яснень про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв на організм людини, а також переваг здорового способу життя.

4. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради /Білобровець О.М./ дане рішення опублікувати в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П.І. 

 

Міський голова                                                        В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове