Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 60
візитів сьогодні: 5609
візитів всього: 542585
Прогноз погоди
Рішення виконавчого комітету міської ради від 18.08.2011 №517 "Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м.Житомирі"

  УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від  18.08.11   №  517 
               м. Житомир
 

Про затвердження умов проведення
конкурсу з перевезення пасажирів на
автобусному маршруті загального
користування в м. Житомирі

 

З метою обмеження монополізму при наданні автоперевізниками пасажирських послуг, вибору на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які забезпечуватимуть перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Житомирі, відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.08 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.   Затвердити умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Житомирі згідно з додатком.

2. Покласти функції організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування у м. Житомирі на управління транспорту і зв’язку міської ради.

3.   Вважати таким, що втратило чинність, рішення міськвиконкому від 22.10.2009 №740 „Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Житомирі та складу конкурсного комітету”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П.І.

 

Міський голова                                                                                      В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare