Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
22.08.11 - Про звернення депутатів Житомирської міської ради до Президента України

  УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Про    звернення     депутатів
Житомирської  міської  ради
до  Президента України

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Житомирська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Направити звернення депутатів Житомирської міської ради до   Президента України   Януковича В.Ф. (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради  Леонченко Н.П.


Міський голова                         В.М.Дебой


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

10014  м.Житомир, майдан ім.С.П.Корольова, 4/2, тел. 48-12-22


Президенту України Януковичу В.Ф.

 

Шановний Вікторе Федоровичу!

Ми, депутати Житомирської міської ради, вкрай занепокоєні ситуацією, що склалась в Україні. Повідомлення про переслідування та арешти екс-посадовців не сходять з екранів телевізорів.

Є підстави стверджувати, що до цих осіб законодавство вживається вибірково. Якщо Україна одна для всіх, Конституція одна для всіх, то і відповідальність повинна бути однакова.

Прикладів вибіркового правосуддя безліч. Молоді Ганна Сінькова, Едуард Андрущенко на власному досвіді відчули, що таке "політичні" ґрати. Відкриті десятки кримінальних справ проти українців, після, так званих, подій 9 травня за ґратами опинилися вісім українських патріотів, серед них наші колеги, обранці народу до Самбірської районної ради Львівської області Володимир та Михайло Коваліви та депутат Пустомитівської районної ради Львівської області Степан Підкуймуха. Хоча саме святкування тих подій з червоним прапором було визнано неконституційним, тобто незаконним. З метою перешкоджання ефективності місцевого самоврядування постійно викликаються на допити керівники найбільших депутатських фракцій на Львівщині: обласної ради – Ірина Сех та міської – Руслан Кошулинський. Це не поодинокі випадки, це – система. Вдумайтесь тільки: за пошкодження незаконно встановленого боввана тиранові Йосипу Сталіну в Запоріжжі до цих пір судять людей. А між іншим, рішенням ОБСЄ сталінізм прирівняно до нацизму. Продовжується суд щодо руйнування пам’ятника Лєніну в Києві. За що судять цих людей? Лише за любов до України. Через жорна владного режиму нині проходять такі політики як Юлія Тимошенко, Юрій Луценко, продовжують «газові справи» щодо Діденка, Макаренка, Шепітька. Всі ці приклади свідчать про надзвичайну вибірковість нашого правосуддя, хоча стаття 24 Конституції гарантує рівні права і свободи громадянам незалежно від політичних переконань. У зв'яку з цим наші колеги із Львівської міської ради публічно виступили проти політичних репресій.

Ми переконані, що ці факти руйнують основу для рівноцінних та рівноправних відносин України з Евроспільнотою. Саме в Европарламенті вперше було сказано про факти політичних репресій в Україні. Багато европолітиків вже починають порівнювати Україну з Білоруссю. Факти переслідування опозиції можуть негативно відбитись на економіці держави. Тим паче, коли суттєво зменшився експорт українських товарів в сусідню Росію, зумовлений із підняттям російською владою експортного мита. Фактично, Україна стала залежною від одного з найбільших у світі регуляторів ринків збуту продукції  – Евросоюзу.

Звертаємо Вашу увагу, що менше року залишається до старту ЕВРО-2012. Дуже не хочеться, щоб європейські туристи їхали сюди як в поліційну державу, або взагалі надавали перевагу сусідній демократичній Польщі.

Ми, депутати Житомирської міської ради, виступаємо проти вибіркового застосовування закону щодо екс-посадовців та українських патріотів. Закликаємо Вас, пане Президенте, припинити всі політичні переслідування інакодумців. Просимо Вас вжити термінових заходів для того, щоб зняти з України тавро авторитарної держави, в якій знищується демократія.

Міський голова                     В.М.Дебой
 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове