Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145687
Прогноз погоди
15.06.2011 Про розгляд протесту прокурора м. Житомира від 21.04.2011 № 17/315

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята сесія шостого скликання

 

від                              № _____      

                м. Житомир

 

Про розгляд протесту прокурора

м. Житомира

від 21.04.2011 № 17/315

 

  Прокурором м. Житомира внесено протест на рішення Житомирської міської ради від 03.03.110 № 80 «Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам та внесення змін, доповнень до рішень міської ради», в частині надання в користування ТОВ «Свемон - Маяк». земельної ділянки площею 0,0069 га за адресою вул.Шелушкова,112 на підставі технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.

В протесті зазначено, що вказане рішення міської ради прийняте за відсутності виготовленого в передбаченому законодавству порядку проекту відведення земельної ділянки і отримання позитивного висновку державної експертизи.

 З цим неможливо погодитися так як, земельна ділянка за адресою вул.Шелушкова,112 була відведена в установленому порядку, на підставі розробленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, визначено цільове призначення, площу, особу землекористувача, прийнято відповідне рішення, межі винесені на місцевість, видано правовстановлюючий документ (договір оренди земельної ділянки від 12.08.2004 №174).

В кадастровому плані земельної ділянки до вказаного договору оренди визначено частку ТОВ «Свемон-Електрон» яка складає: 0,0292+0,0072+(0,4272-0,0292-0,0072) 8%=0,0701 га, де 8% відсоток вбудованого приміщення.

Відповідно ст. 35 Закону України «Про землеустрій», інвентаризація земель передбачає встановлення об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, які використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель.

Згідно ст. 56 Закону України «Про землеустрій» поділ чи об’єднання земельної ділянки, здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельну ділянку.

Крім того, складовою частиною вказаної технічної документації із землеустрою є технічне завдання на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельну ділянку, видане управлінням Держкомзему у м.Житомирі Житомирської області та погоджене  КП «Житомирський міський центр земельних відносин» і затверджене ТОВ «Свемон-Маяк».

         З врахуванням вищевикладеного та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Закону України «Про прокуратуру»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Протест прокурора м. Житомира на рішення Житомирської міської ради від 03.03.11 № 80 «Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам та внесення змін, доповнень до рішень міської ради», в частині надання в користування ТОВ «Свемон - Маяк». земельної ділянки площею 0,0069 га за адресою вул.Шелушкова,112, залишити без задоволення.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                      В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове