Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71818
Прогноз погоди
15.06.2011 Про розгляд протесту прокурора м. Житомира від 21.04.2011 № 17/317

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята сесія шостого скликання

 

від                              № _____      

                м. Житомир

 

Про розгляд протесту прокурора

м. Житомира

від 21.04.2011 № 17/317

 

  Прокурором м. Житомира внесено протест на рішення Житомирської міської ради від 03.03.110 № 82 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок», в частині надання в користування ФОП Петренко О.В. земельної ділянки площею 0,0110 га за адресою вул.Крошенська,8-а на підставі технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.

В протесті зазначено, що вказане рішення міської ради прийняте за відсутності виготовленого в передбаченому законодавству порядку проекту відведення земельної ділянки і отримання позитивного висновку державної експертизи, без встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та без отримання підтвердження реєстратора Житомирської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» відповідності обмінного файла відомостям, які наведено в технічній документації.

 З цим неможливо погодитися так як, земельна ділянка за адресою вул.Крошенська,8-а була відведена в установленому порядку, на підставі розробленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, визначено цільове призначення, площу, особу землекористувача, прийнято відповідне рішення, межі винесені на місцевість, видано правовстановлюючий документ (договір оренди земельної ділянки від 07.07.2005 №040520900267).

Пунктом 2 зазначеного договору оренди земельної ділянки визначено одноосібну площу земельної ділянки по вул.Крошенській,8-а (0,0109 га) вбудованого приміщення, з загальної площі прибудинкової території (0,0782га).

Відповідно ст. 35 Закону України «Про землеустрій», інвентаризація земель передбачає встановлення об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, які використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель.

Згідно ст. 56 Закону України «Про землеустрій» поділ чи об’єднання земельної ділянки, здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельну ділянку.

Крім цього, чинним законодавством не передбачено прийняття обмінного  файлу землевпорядної документації до прийняття рішення щодо передачі в користування земельної ділянки.

Також, складовою частиною вказаної технічної документації із землеустрою є технічне завдання на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельну ділянку, видане управлінням Держкомзему у м.Житомирі Житомирської області та погоджене  ПП «Геодезпроект» і затверджене ФОП Петренко О.В.

         З врахуванням вищевикладеного та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Закону України «Про прокуратуру»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Протест прокурора м. Житомира на рішення Житомирської міської ради від 03.03.11 № 82 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок» в частині надання в користування ФОП Петренко О.В. земельної ділянки площею 0,0110 га за адресою вул.Крошенська,8-а, залишити без задоволення.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                      В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.