Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70654
Прогноз погоди
15.06.2011 Про розгляд протесту прокурора м. Житомира від 21.04.2011 № 17/319

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята сесія шостого скликання

 

від                              № _____      

                м. Житомир

 

Про розгляд протесту прокурора

м. Житомира

від 21.04.2011 № 17/319

 

  Прокурором м. Житомира внесено протест на рішення Житомирської міської ради від 03.03.110 № 80 «Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам та внесення змін, доповнень до рішень міської ради», в частині надання в користування ТОВ «Атіква» земельної ділянки площею 0,5204 га за адресою майдан Смолянський,7 на підставі технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.

В протесті зазначено, що вказане рішення міської ради прийняте за відсутності виготовленого в передбаченому законодавству порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

З цим неможливо погодитися так як, земельна ділянка за адресою майдан Станишівський,7 була відведена в установленому порядку, на підставі розробленої документації із землеустрою, визначено цільове призначення, площу, особу землекористувача, прийнято відповідне  рішення, видано правовстановлюючий документ на земельну ділянку (договір на право тимчасового користування землею від 06.07.1998 року).

Відповідно ст. 35 Закону України «Про землеустрій», інвентаризація земель передбачає встановлення об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, які використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель.

Згідно ст. 56 Закону України «Про землеустрій» поділ чи об’єднання земельної ділянки, здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельну ділянку.

Крім цього, складовою частиною технічної документації із землеустрою є технічне завдання на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельну ділянку, видане управлінням Держкомзему у м.Житомирі Житомирської області та погоджене  КП «Житомирський міський центр земельних відносин» і затверджене ТОВ «Атіква».

         З врахуванням вищевикладеного та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Закону України «Про прокуратуру»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Протест прокурора м. Житомира на рішення Житомирської міської ради від 03.03.11 № 80 «Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам та внесення змін, доповнень до рішень міської ради», в частині надання в користування ТОВ «Атіква» земельної ділянки площею 0,5204 га за адресою майдан Смолянський,7, залишити без задоволення.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                      В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.