Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148661
Прогноз погоди
15.06.2011 Про розгляд протесту прокурора м. Житомира від 21.04.11 № 17/318

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята  сесія шостого скликання

 

від                              №        _

                м. Житомир

 

Про розгляд протесту прокурора

м. Житомира

від 21.04.11 № 17/318

 

          Прокурором м. Житомира внесено протест на рішення міської ради від 03.03.11 № 82 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок», в частині надання в користування ФОП Довбаш В.М. земельної ділянки площею 0,0158 га по вул. В.Бердичівській, 21 на підставі технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, які посвідчують право на земельну ділянку.

З протесту вбачається, що вказане рішення міської ради прийняте за відсутності виготовленого в передбаченому законодавством порядку проекту відведення земельної ділянки без встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), без отримання підтвердження реєстратора Житомирської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» відповідності обмінного файлу відомостям, які наведено в технічній документації та не відповідність площі земельної ділянки в попередньому договорі оренди та в рішенні  міської ради від 03.03.11 № 82.

З цим неможливо погодитися так як, земельна ділянка за адресою вул.В.Бердичівська, 21, була відведена в установленому порядку, на підставі розробленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, визначено цільове призначення, площу, особу землекористувача, прийнято відповідне рішення, межі винесені на місцевість, видано правовстановлюючий документ (договір оренди земельної ділянки від 14.04.2005 № 040520900127).

Статтею 123 Земельного кодексу України зазначено, що надання у   користування   земельної   ділянки,   межі   якої встановлені  в  натурі  (на  місцевості),  без  зміни її цільового призначення здійснюється на  підставі  технічної  документації  із землеустрою   щодо   складання   документа,   що  посвідчує  право користування земельною ділянкою.

На підставі технічного звіту по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки та підготовці документу, який посвідчує право користування землею, було прийняте рішення міської ради від 13.02.07 № 190 «Про вилучення і надання на праві користування, надання дозволу на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним і фізичним особам» ФОП Довбаш В.М. надана в користування земельна ділянка площею 0,0158 га.

Рішенням міської ради від 06.02.2008 № 551 «Про припинення права користування, надання у користування, надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо відведення та встановлення зовнішніх меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам»          ФОП Довбаш В.М. встановлений  новий розмір орендної плати.

На підставі вищезгаданих рішень між міською радою та                    ФОП Довбаш В.М. укладена додаткова угода до договору оренди від 14.03.2008 №040820900114, в якій зазначений новий розмір орендної плати та нова площа земельної ділянки.

Згідно ст. 56 Закону України «Про землеустрій» поділ чи об'єднання земельної ділянки здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право на земельну ділянку.

Крім цього, чинним законодавством не передбачено прийняття обмінного файлу землевпорядної документації до прийняття рішення щодо передачі в користування земельної ділянки. 

         З врахуванням вищевикладеного та відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельного кодексу України, Закону України “Про оренду землі” та Закону України “Про прокуратуру”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Протест прокурора м. Житомира на рішення міської ради від 03.03.11 № 82 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок», в частині надання в користування ФОП Довбаш В.М. земельної ділянки площею 0,0158 га по вул. В.Бердичівській, 21, залишити без задоволення.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

 

Міський голова                                                                                      В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове