Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 57
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
15.06.11 - Про деякі питання обмеження реалізації алкогольних напоїв на території міста Житомира

 

ПРОЕКТ
від 15.06.11
 
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

п’ята сесія  шостого  скликання

 

Про  деякі  питання  обмеження   
реалізації алкогольних напоїв
на території міста Житомира

 

        Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, “Про рекламу”, постанов Кабінету Міністрів України від 30.07.96 №854 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”,  від 15.06.06 №833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Житомирська  міська рада

ВИРІШИЛА:

      1. Заборонити реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Житомира :

       в  малих архітектурних формах;

       в стаціонарних об’єктах роздрібної торгівлі  в період з 22.00 години до 08.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята.

      2. Заборонити рекламу пива на всіх засобах зовнішньої реклами в місті Житомирі, а саме: на спеціальних тимчасових та стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць та доріг

     3. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів  підприємницької  діяльності, розташованих на території міста,  незалежно від форм власності,   зареєстрованих  в  установленому  порядку.

     4. Управлінню освіти міської ради  /Арендарчук В.В./,  у місячний термін розробити в установленому порядку та подати на затвердження Житомирській міській раді Програму заходів щодо організації у шкільних та вищих навчальних закладах всіх рівнів акредитації, інформаційної роботи стосовно роз’яснень про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв на організм людини, а також переваг здорового способу життя.

    5. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради /Білобровець О.М./ дане рішення опублікувати в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

    6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на профільного заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Житомирської міської ради. 

 

 

 Міський голова                                                                                       В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове