Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145689
Прогноз погоди
15.06.11 - Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики Житомирською міською радою та її виконавчими органами за 2010 рік

 

ПРОЕКТ

від 15.06.11

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ята  сесія  шостого скликання

 

 

Про звіт щодо здійснення

державної регуляторної політики

Житомирською міською радою та її

виконавчими органами за 2010 рік

 

 

Заслухавши звіт міського голови Дебоя В. М. про здійснення державної регуляторної політики міська рада зазначає, що на виконання основних принципів державної регуляторної політики, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постійно проводиться робота щодо регулювання господарських відносин між міською владою та суб’єктами господарської діяльності.

З метою здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, забезпечення доступності, гласності та відкритості регуляторної діяльності, міською радою було прийняте рішення від 03.11.04 № 437 «Про Порядок підготовки та визначення результативності регуляторних актів Житомирської міської ради та її виконавчого комітету».

Впровадження регуляторної політики передбачає щорічне планування діяльності регуляторних органів. Рішенням виконавчого комітету міської ради від 10.12.09 № 841 затверджено план діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік. Заплановано прийняття двадцяти чотирьох   регуляторних актів, з них: 7 рішень міської ради та 17 рішень виконавчого комітету міської ради.

Затверджений план та доповнення до нього оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Житомирської міської ради та опубліковано в газеті “Місто”.

 

 

Упродовж року затверджено п’ять регуляторних актів:

1. Рішення міської ради від 23.06.10 № 1287 «Про внесення змін до рішення міської ради від 08.04.2009 № 956»;

2. Рішення виконавчого комітету міської ради від 28.12.10 № 918 «Про тарифи на оплату послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для другої групи споживачів»;

3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.10 № 478 «Про погодження тарифів на послуги ТОВ «Грінко-Житомир» з вивезення твердих побутових відходів»;

4. Рішення виконавчого комітету міської ради від 28.10.10. № 780 «Про встановлення тарифів на послуги комунального підприємства «Реклама»;

5. Рішення виконавчого комітету міської ради від 11.03.10 № 168 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі».

Невиконання плану з підготовки проектів регуляторних актів розробниками пояснюється внесеннями змін до чинного законодавства, змінами об’єктивних обставин, якими була обумовлена потреба прийняття регуляторного акту, перенесенням термінів підготовки та прийняття регуляторних актів на 2011 рік.

Розробники до кожного проекту регуляторного акту готували відповідні аналізи регуляторного впливу та здійснювали відстеження результативності їх дії.

З метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань проекти регуляторних актів разом з відповідними аналізами регуляторного впливу та звітами про відстеження їх результативності оприлюднювались на офіційному сайті Житомирської міської ради в розділі «Регуляторна діяльність».

Упродовж року проводились громадські обговорення проектів регуляторних актів, що суттєво впливають на впровадження підприємницької діяльності та стан ринкового середовища в місті. Управлінням регулювання земельних відносин міської ради проведено два обговорення проекту регуляторного акта «Про внесення змін до рішення міської ради від 08.04.09 № 956 «Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, що перебувають у державній та комунальній власності» із залученням представників громадських організацій підприємців, працівників виконавчих органів ради, депутатів міської ради та всіх зацікавлених сторін.

З метою забезпечення у регуляторній діяльності балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави розробниками регуляторних актів за звітний період проведено 22 відстеження результативності регуляторних актів, а саме: базових відстежень – 8, повторних – 10, періодичних – 4.

Аналіз повторних та періодичних відстежень результативності свідчить про те, що прийнятими регуляторними актами досягнуто визначених цілей та їх реалізація має позитивні результати.

З метою доступності та відкритості регуляторної діяльності Житомирської міської ради та її виконавчих органів створено реєстр  регуляторних актів, що діють у сфері господарської діяльності на території міста, що розміщено на офіційному сайті міської ради в розділі «Регуляторна діяльність».

У цілому  реалізація державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності в місті Житомирі спрямована на впорядкування регуляторних процесів у відповідності до вимог Закону, а впровадження принципів регуляторної політики в життя дозволяє урахувати баланс інтересів влади та суб’єктів господарської діяльності.

Інформація щодо здійснення державної регуляторної політики Житомирською міською радою та її виконавчими органами постійно розміщується на її офіційному сайті  в розділі «Регуляторна діяльність».

Враховуючи зазначене вище, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  міської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики Житомирською міською радою та її виконавчими органами за 2010 рік взяти до відома.

2. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Місто» та на офіційному сайті міської ради в            10-денний термін з дня його прийняття.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.

 

 

 

 

Міський голова                                                                              В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове