Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5185
візитів всього: 132761
Прогноз погоди
15.06.11 - Про внесення змін до Регламенту Житомирської міської ради

 

ПРОЕКТ
від 15.06.11
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
п’ята  сесія шостого скликання

 

                                             

 

Про внесення змін до Регламенту

Житомирської міської ради

 

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту та дотримання законодавства  щодо внесення змін до Регламенту Житомирської міської ради та відповідно до пункту 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська ради

 

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни в Регламент міської ради:

1.1. Останнє речення пункту 4 статті 23 викласти в редакції: «Перелік питань, які внесені до порядку денного засідань постійних комісій, доводяться до відома міського голови». 

1.2. В пункті 6 статті 44 в першому реченні слово «більшості» замінити на слово «кількості». 

1.3. Доповнити статтю 63 «Про дію Регламенту міської ради та внесення змін до нього» пунктом 3 такого змісту: «До приведення законодавства України у відповідність із Законом України «Про доступ до публічної інформації» Регламент Житомирської міської ради застосовувати в частині, що не суперечить цьому закону».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Леонченко Н.П. та постійну комісії з питань  депутатської діяльності, регламенту та дотримання законодавства.

 

 

 

Міський голова                                                                            В.М.ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове