Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132243
Прогноз погоди
15.06.11 - Про затвердження Порядку включення до міського бюджету витрат на забезпечення потреб виборчого округу міста Житомира за пропозиціями депутатів міської ради

 

ПРОЕКТ

від 15.06.11

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

П’ята сесія шостого скликання

 

Про затвердження Порядку включення до міського бюджету витрат на забезпечення потреб виборчого округу міста Житомира за пропозиціями депутатів міської ради

 

 

 

З метою забезпечення потреб виборчого округу міста Житомира за пропозиціями депутатів міської ради, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Затвердити Порядок включення до міського бюджету витрат на забезпечення потреб виборчого округу міста Житомира за пропозиціями депутатів міської ради згідно з додатком.

 

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Житомирської міської ради від 13.02.2007 № 176 «Про затвердження Положення про порядок проведення видатків на вирішення потреб виборчого округу м. Житомира за пропозиціями депутатів Житомирської міської ради». 

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

 

 

Міський голова                                                                                            В.М. Дебой

 

 

Додаток

до рішення міської ради

від _______№  ______

 

ПОРЯДОК

включення до міського бюджету витрат на забезпечення потреб виборчого округу міста Житомира за пропозиціями депутатів міської ради.

 

  1. Даний порядок регламентує процедуру подання, розгляду та включення до міського бюджету пропозицій депутатів міської ради щодо забезпечення потреб виборчого округу міста Житомира (далі - пропозицій депутатів міської ради).
  1. Витрати на забезпечення потреб виборчого округу міста Житомира спрямовуються за пропозиціями депутатів міської ради на:
  • проведення благоустрою території округу;
  • зміцнення матеріально-технічної бази бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, розташованих на території округу;
  • виконання заходів міських цільових програм.
  1. Для формування переліку потреб виборчого округу міста Житомира депутати міської ради подають свої пропозиції до організаційного відділу міської ради.

Депутати міської ради можуть об’єднувати свої пропозиції з метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів та забезпечення реалізації високовартісних заходів.

Організаційний відділ міської ради передає пропозиції депутатів відповідному головному розпоряднику коштів міського бюджету.

  1. Головний розпорядник коштів міського бюджету протягом 5-ти робочих днів з моменту надходження пропозицій депутатів міської ради розглядає їх на предмет відповідності чинному бюджетному законодавству та можливості включення до видаткової частини міського бюджету.

У разі позитивного розгляду пропозицій депутатів міської ради головний розпорядник коштів міського бюджету надає організаційному відділу Житомирської міської ради копії звернень депутатів разом з інформацією, в якій обов’язково зазначається:

-   прізвище, ім’я, по-батькові депутата міської ради;

-   напрямки використання коштів;

- підстава для виділення коштів (пункт заходів відповідної міської  цільової програми);

-   головний розпорядник коштів міського бюджету;

- код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів;

-    код економічної класифікації видатків;

-    сума коштів (у гривнях).

У разі неможливості включення пропозицій депутата міської ради до видатків міського бюджету, головний розпорядник коштів міського бюджету надає депутату міської ради обґрунтовану відповідь.

 

5. Організаційний відділ міської ради узагальнює інформацію, надану головним розпорядником коштів, формує перелік пропозицій депутатів міської ради про виділення коштів на забезпечення потреб виборчого округу міста Житомира і подає його департаменту бюджету та фінансів міської ради для внесення змін до міського бюджету.

 

6. Подання пропозицій депутатів міської ради припиняється за 10 днів до пленарного засідання міської ради.

 

7.Головні розпорядники коштів міського бюджету щоквартально інформують організаційний відділ міської ради про використання коштів, виділених за пропозиціями депутатів міської ради.

Організаційним відділом узагальнюється інформація про використання коштів і по закінченню бюджетного року доводиться до відома депутатів міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                               Н.П.Леонченко

 

 

 

Директор департаменту бюджету

та фінансів міської ради                                                                                       С.П.ГаращукВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове