Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5568
візитів всього: 516268
Прогноз погоди
КУ "Житомирська міська стоматологічна поліклініка №1"

Комунальна установа «Житомирська міська стоматологічна поліклініка №1»

Адреса: 10008, м. Житомир, вул. 1-го Травня, 2

Тел./факс: 37-78-66

e-mail: stomat1_zt@mail.ru


Головний лікар Першко Віктор Антонович
тел. 37-78-66

 

 

 

Комунальна установа «Житомирська міська стоматологічна поліклініка №1» - спеціалізований медичний заклад, який відповідає всім вимогам сучасної медичної установи, обслуговує 67 дільниць Корольовського і Богунського районів, що складає 160 тисяч дорослого населення, по наданню терапевтичної  і хірургічної стоматологічної допомоги.

Міська стоматологічна поліклініка №1 була заснована в 1982 році згідно з рішенням міськвиконкому №665 від 18.11.1982 року.

Очолює поліклініку головний лікар Першко Віктор Антонович.

Потужність поліклініки складає 400 відвідувань в день, також надається стоматологічна допомога на дому.

 

В поліклініці діє три терапевтичних відділення, хірургічний, пародонтологічний, фізіотерапевтичний, рентгенологічний кабінети, допоміжні служби: централізоване стерилізаційне відділення, майстерня по ремонту медобладнання, реєстратура.

Здорові зуби у людини - це показник його благополуччя, стану загального здоров’я, запорука комунікабельності та успішності. Тому професійна діяльність лікарів поліклініки спрямована на максимальне надання якісної стоматологічної допомоги в одне відвідування при повному знеболюванні.

У поліклініці працює: 35 лікарів-стоматологів, 25 зубних лікарів, 35 медичних сестер, 1 кандидат медичних наук. Їм допомагають молодший медичний персонал, адміністративно-господарча та бухгалтерсько-економічна служби.

Стоматологічна допомога населенню міста працівниками Житомирської міської стоматологічної поліклініки №1 надається на належному рівні. Показники роботи є стабільними, основні планові завдання виконуються майже на 100% і відповідають вимогам галузевого медико-економічного стандарту надання стоматологічної допомоги.

В поліклініці значна увага приділяється профілактичній роботі. Це планова санація в учбових закладах, на промислових підприємствах, в міськвійськкоматі.

З метою проведення первинної профілактики стоматологічних захворювань в поліклініці було створено куточок професійної гігієни порожнини рота, де проводиться санітарно-просвітницька робота серед населення, навчання методам і правилам гігієни порожнини рота, роз’яснення ролі і значення попередження стоматологічних захворювань, також проводиться зняття зубних нашарувань, чистка і поліровка зубів.

За останні роки значно підвищився рівень надання стоматологічної допомоги. Поліклініка оснащена високоякісною апаратурою вітчизняного та зарубіжного виробництва. В закладі є достатня кількість медичного інструментарію та різноманітний арсенал медикаментів і медичних товарів, впроваджено ряд сучасних, економічно вигідних методів діагностики та лікування стоматологічних захворювань, завдяки яким вдається зберегти частину зубів та коренів, які за колишніми стандартами підлягали видаленню.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare