Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508609
Прогноз погоди
КУ "Центральна міська лікарня №2" м.Житомира

 

 

 

Комунальна установа «Центральна міська лікарня №2» м. Житомира

Адреса: 10004, м. Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-а
Факс: 25-74-14, тел. 46-03-30


Головний лікар - заслужений лікар України
Павлусенко Віктор Петрович

тел.: 25-24-00Комунальна установа «Центральна міська лікарня №2» за останні роки, завдяки фінансовій допомозі з боку міської ради та благодійності, оснащена сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, що дало можливість реально підвищити якість медичної допомоги населенню, проводити складні інструментальні методи досліджень та надавати сучасний комплекс лікувальних заходів.


У своєму арсеналі лікарня має низку сучасного медичного обладнання. Так в хірургічному відділенні № 1 функціонує лапароскопічна стійка, яка використовується як з діагностичною, так і з лікувальною метою. Зокрема, для уточнення діагнозу при патології органів черевної порожнини здійснюється діагностична лапароскопія, яка дає можливість під контролем зору обстежити хворий орган.


При оперативному втручанні лапароскопічний метод зменшує травматичність під час операції, скорочує терміни післяопераційного періоду і, відповідно, скорочує перебування хворого на ліжку.

 

Цифровий рентген-апарат, яким обладнано рентгенкабінет стаціонару, в 10 раз зменшує опромінення пацієнта та за лічені хвилини результати обстеження видаються на екран. Згідно з сучасними вимогами до такої апаратури, здійснюється цифрова обробка зображення, що у багато разів підвищує якість зображення і не вимагає повторного рентгенобстеження хворого.


Цифровий рентген-апарат під час експлуатації дає можливість значно заощаджувати рентген плівку і можливість збереження інформації на цифрових носіях на необмежений термін і, при потребі, роздруковування.


В приймально-діагностичному відділенні стаціонару та поліклініці функціонують два ендоскопи японського виробництва, які дозволяють на ранніх стадіях визначити та діагностувати онкопатологію та інші хвороби органів травлення.


В кардіологічному відділенні стаціонару успішно використовується холтерівська система добового моніторування стану роботи серця, система добового моніторування артеріального тиску, електрокардіограф із додатковим програмним забезпеченням і розширеним комп'ютерним аналізом ЕКГ.

 

Жіноча консультація поліклініки ЦМЛ № 2 в своїй роботі використовує УЗ апарат експерт класу та два кольпоскопи, що дає можливість якісно обстежити жінок і виявити вчасно гінекологічну патологію.


Здійснюється дворазовий УЗ - скринінг вагітних, що дає змогу виявити вади розвитку плоду на ранніх термінах вагітності та на 22-у тижні.


В клініко-діагностичній лабораторії КУ «ЦМЛ №2» при лабораторних дослідженнях використовують сучасний бінокулярний мікроскоп, біохімічні аналізатори; гемакоагулометр. Ці прибори, згідно з регламентом обстежень, мають широкий спектр в лабораторній діагностиці.


В лікарні постійно здійснюються заходи для покращення матеріально-технічної бази. Так, в жіночій консультації поліклініки КУ «ЦМЛ №2» проведений сучасний ремонт, створений міський центр матері та дитини, а також центр патології шийки матки.
В поліклініці КУ «ЦМЛ №2» повністю реорганізоване хірургічне відділення та відділення функціональної діагностики. Проведено капітальний ремонт протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення.


В стаціонарі лікарні приймальне відділення реорганізовано в приймально-діагностичне відділення, що дало змогу вчасно діагностувати патологію захворювання із залученням апаратури, що є у відділенні.


Для осіб з обмеженими фізичними можливостями, для безперешкодного доступу їх до корпусів поліклінік та стаціонару обладнанні пандуси. Проведені реконструкція пральні з наступним оснащенням сучасними пральними машинами.
Колектив КУ «ЦМЛ № 2» прикладає багато зусиль для відновлення здоров'я та , збереження життя кожної людини.


_____________________________

• загальна кількість працівників – 2257чол.;
з них:
• кількість лікарів вищої категорії – 75чол.;
• кількість медсестер вищої категорії – 98чол.;
• кількість заслужених лікарів України – 2чол. – Павлусенко Віктор Петрович – головний лікар, Мельничук Анатолій Олександрович – завідуючий хірургічним відділенням №2;
• найавторитетніші професіонали свого діла – Мельничук Анатолій Олександрович – завідуючий хірургічним відділенням №2, Биць Валерій Вікторович – завідуючий травматологічним відділенням;
• нагороджені урядовими нагородами – Мельничук Анатолій Олександрович – завідуючий хірургічним відділенням №2 – орден «Знак пошани» та орден «Трудового червоного прапора»;
• учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – 10чол.;
• учасників бойових дій – 2чол.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare