Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131967
Прогноз погоди
Про внесення змін в пункт 1 рішення райвиконкому від 20.01.10 № 10 «Про затвердження нового складу робочої групи для обстеження підприємств, що здійснюють заготівлю, переробку та продаж брухту кольорових і чорних металів»

проект

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про внесення змін в пункт 1 рішення

райвиконкому від 20.01.10 № 10

«Про затвердження нового складу

робочої групи для обстеження

підприємств, що здійснюють заготівлю,

переробку та продаж брухту кольорових

і чорних металів

 

В зв’язку з необхідністю внесення змін в склад робочої групи для обстеження підприємств, що здійснюють заготівлю, переробку та продаж брухту кольорових і чорних металів та враховуючи пропозиції територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області від 29.04.11                № 0337/1-7, виконавчий комітет районної ради

ВИРІШИВ:

 

    1.Внести зміни в пункт 1 рішення райвиконкому від 20.01.10 № 10 «Про затвердження нового складу робочої групи для обстеження підприємств, що здійснюють заготівлю, переробку та продаж брухту кольорових і чорних металів», а саме:

    1.1.Виключити Трохліба Сергія Олександровича  із складу робочої групи для обстеження підприємств, що здійснюють заготівлю, переробку та продаж брухту кольорових і чорних металів.

    1.2.Затвердити в складі робочої групи для обстеження підприємств, що здійснюють заготівлю, переробку та продаж брухту кольорових і чорних металів Колодія Андрія Вікторовича, головного державного інспектора з охорони праці територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області (за згодою).  

 

    2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О.Г.

 

 

Голова ради                                                                                          С.В. ВознаВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове