Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131961
Прогноз погоди
Про санітарний стан та благоустрій території району

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я


             
       Про санітарний стан та

благоустрій території району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста апарату виконкому Корольовської районної ради Романенко О.О. про санітарний стан та благоустрій району, виконком районної ради відмічає, що відповідно до рішення міської ради від 27 вересня 2000року № 165 «Про затвердження Правил благоустрою території міста, забезпечення в ньому чистоти і порядку» та рішення міськвиконкому від 15.03.07 № 159 «Про закріплення територій для додержання належного санітарного стану в м. Житомирі» виконком Корольовської районної ради в межах своїх повноважень проводить роботу по поліпшенню санітарного стану та благоустрою території району.

На виконання розпорядження Житомирського міського голови  від 17.03.11 №  146 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста» затверджена  розпорядженням голови районної ради від 25.03.11 № 10 робоча група, яка організувала та контролювала виконання заходів з благоустрою та санітарного прибирання  в районі.

16 квітня 2011 року в районі проводився загальноміський День довкілля по прибиранню території району в якому взяли участь підприємства, організації, установи всіх форм власності, студенти, учні, представники політичних партій  та мешканці району. На суботнику зібрано опале листя, гілля, побутові, будівельні та інші відходи, очищенно від сміття прилеглі території та вивезено на  міський полігон.  Ліквідовано стихійне сміттєзвалище по вул. І.Гонти, 68 (берегова смуга р. Тетерів) та по вул. 1-го Травня (територія вздовж берега р. Путятинки в прибережній захисній смузі).

До Дня Перемоги проводилась робота по впорядкуванню закріплених за підприємствами, установами, організаціями солдатських могил на Смолянському військовому кладовищі та облаштуванню пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Великої Вітчизняної війни.

Виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію про санітарний стан та благоустрій району взяти до відома.

2. Керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних, лікувальних закладів незалежно від форм власності, власникам приватних та відомчих будинків продовжувати роботу по приведенню та підтриманню у належному санітарному стані  прилеглих, закріплених, прибудинкових та виробничих територій, зелених смуг, скверів, зупинок громадського транспорту, фасадів будинків, виробничих корпусів тощо.

3. Зобов’язати відповідальних працівників виконавчих органів Корольовської районної ради слідкувати за належним санітарним станом закріпленої території та виконання заходів щодо санітарного стану та благоустрою.

4. Робочій групі по організації та виконанню заходів по проведенню благоустрою, озелененню та санітарному прибиранню території Корольовського району м. Житомира висадку зелених насаджень узгоджувати з управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради, КСРБП «Зеленбуд» відповідно до наданих ескізних розробок.

4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, учбових закладів  приділяти увагу упорядкуванню братських могил, військових поховань, облаштуванню пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Великої Вітчизняної війни, упорядкуванню вулиць, парканів, прибиранню сміття.

         6. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Корольовської районної ради «Про санітарний стан та благоустрій території району» від 16.06.10 № 46.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М.

 

Голова ради                                                                                   С.В. Возна

     Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове