Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 75
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 542619
Прогноз погоди
Рішення Житомирської міської ради "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КВЖРЕП № 8"
 
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


від 16.12.10 № 884
м .Житомир

Про встановлення тарифів на
послуги з утримання будинків і
споруд та прибудинкових територій,
що надаються КВЖРЕП № 8 

 

З метою приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи звернення комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 8 (далі – КВЖРЕП), рішення адміністративної колегії Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 26.05.10 №1.16/-35р «Про припинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції», відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.09 №529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», рішень виконкому міської ради від 08.07.10 №496 «Про затвердження площ прибудинкових територій, що призначені для обслуговування житлових будинків», від 28.10.10 №798 «Про затвердження Переліку обов’язкових послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та встановлення періодичності їх надання КВЖРЕП м. Житомира», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відмінити рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 22.10.2008р. №748 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

2. Встановити з ­­1 січня 2011 року тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КВЖРЕП № 8, окремо за кожним будинком згідно з додатком 1.

3. Не включати до тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для проживаючих:

 
3.1. На першому поверсі в будинках з ліфтами, не обладнаними картковою системою, витрати на технічне обслуговування ліфтів та енергопостачання ліфтів.

3.2. В будинках з ліфтами, обладнаними картковою системою, витрати на технічне обслуговування ліфтів та для проживаючих на першому поверсі енергопостачання ліфтів.

4. Зобов’язати КВЖРЕП № 8:

4.1. Складати акти виконаних послуг (робіт) з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком за погодженням його з представником будинку згідно з додатком 2.

4.2. Проводити нарахування споживачам за фактично надані послуги (роботи) з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до 05 числа місяця, що настає за розрахунковим. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних, проводити перерахунок розміру плати на підставі актів-претензій.

4.3. Інформувати щомісячно споживачів про фактичну вартість послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в повідомленнях (квитанціях) на оплату за надані послуги.

4.4. Укласти договори на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з власниками житлових будинків (гуртожитків), власниками (наймачами) квартир (житлового приміщення в гуртожитку), власниками (орендарями) нежитлового приміщення у житловому будинку (гуртожитку) в місячний термін відповідно до Типового договору.

4.5. Оформити до 1 січня 2011 року для споживачів інформаційні стенди в кожному житловому будинку про перелік, порядок, періодичність і вартість надання послуг, умови договору.
 
4.6 Провести комплекс заходів щодо зменшення величини собівартості надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та приведення її до розміру встановленого тарифу.

5. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради провести роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації щодо умов та порядку призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

6. Доручити КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» (Єремейчук К.Ю.), департаменту бюджету та фінансів міської ради, управлінням комунального господарства міської ради (Марцун О.В.), житлового господарства міської ради (Півоварова С.І.), регулювання земельних відносин міської ради (Ревенко О.М.), містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради (Руденко С.І.), до 25 грудня 2010 року опрацювати та надати пропозиції міськвиконкому щодо організації прибирання територій загального користування за рахунок бюджетних призначень на благоустрій міста з урахуванням вимог рішення міськвиконкому від 15.03.07 №159 «Про закріплення територій для додержання належного санітарного стану в м. Житомирі».

7. Зобов’язати управління житлового господарства міської ради (Півоварова С.І.) своєчасно надавати пропозиції міськвиконкому щодо коригування складових витрат тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.09 №529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

8. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради (Білобровець О.М.) через засоби масової інформації довести до відома споживачів послуг дане рішення.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровець М.П.


Міський голова                             В.М. Дебой


Додатки до рішення (скачати)Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare