Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5569
візитів всього: 508533
Прогноз погоди
Новини життя школи. На Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва „Пісенний край” імені М.К.Кондратюка вихованці школи стали лауреатами І ступеня в номінації „Вокальне мистецтво” академічний спів.
Новини життя школи.

 На Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва „Пісенний край” імені М.К.Кондратюка вихованці школи стали лауреатами  І ступеня в номінації „Вокальне мистецтво” академічний спів.

З 26 по 28 листопада 2010 року в приміщенні Полтавського національного педагогічного університету ім. В.К.Короленка відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва „Пісенний край” імені М.К.Кондратюка.
В конкурсній програмі взяли участь солісти та колективи з різних куточків України: Полтава, Київ, Кіровоград, Запоріжжя, Гадяч, Чернігів, Донецьк, Житомир та інші.
Місто Житомир представляв хор старших класів КПСМНЗ музичної школи № 4 – керівник Наталія Синиця та концертмейстер Наталія Українець. Вихованці цієї школи на конкурсі стали лауреатом І ступеня в номінації „Вокальне мистецтво” академічний спів.Організатори проекту виявили щедру гостинність.
Надовго в пам’яті конкурсантів залишиться прогулянка вечірньою Полтавою. Велике задоволення отримали також від екскурсії пам’ятками Полтави.ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare