Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 134382
Прогноз погоди
21.12.2016 - Про конкурс на отримання коштів з міського бюджету для надання послуг патронажного медичного супроводу
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
 
Про конкурс на отримання коштів
з міського бюджету для надання послуг
патронажного медичного супроводу
 
З метою організації надання медичної допомоги, догляду, соціально-побутового обслуговування незахищених верств населення, які потребують турботи та підтримки, відповідно законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про соціальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1.Затвердити порядок та умови проведення конкурсу на отримання коштів з міського бюджету для надання послуг патронажного медичного супроводу незахищених верств населення згідно з додатком 1 та заявку на участь в конкурсі згідно з додатком 2.
2. Оголосити конкурс на отримання коштів з міського бюджету для надання послуг патронажного медичного супроводу незахищених верств населення (далі - Конкурс).
3.Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради не раніше, ніж через 15 календарних днів після оголошення конкурсу, здійснити проведення Конкурсу.
5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                            С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове