Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508566
Прогноз погоди
Забезпечення  працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту.  

 

                                                                          

Забезпечення  працівників спеціальним одягом , спеціальним взуттям та

 іншими засобами індивідуального захисту.         

     

      Питання обовязкового забезпечення працюючих засобами індивідуального захисту регламентується Порядком забезпечення працівників спеціальним одягом , спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту,затвердженими відповідно у кожній галузі господарства.

      Відповідно до чинного законодавства про працю на роботах зі шкідливими і (або) небезпечними умовами праці працівникам видаються сертифіковані засоби індивідуального захисту.

      Придбання засобів індивідуального захисту і забезпечення ними працівників відповідно до вимог охорони праці відбувається за рахунок роботодавця.

      Типові галузеві норми безкоштовної видачі засобів індивідуального захисту незалежно від того , до якої галузі економіки відноситься виробництво, а також незалежно від форми власності і організаційно – правових форм підприємства.

      Працівникам, професії і посаді яких  передбачені в Типових  нормах безкоштовної  видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту, працівникам наскрізних професій і посад усіх галузей економіки засоби індивідуального захисту видаються незалежно від того, у яких виробництвах ,цехах і на яких ділянках вони працюють, якщо ці професії і посади спеціально не передбачені у відповідних Типових галузевих нормах.

      Передбачені в Типових галузевих нормах теплий  спеціальний одяг і тепле спеціальне взуття (утеплені костюми на підкладі, утеплені куртки і штани на підкладі, кожухи, валянки , шапки - вушанки, рукавиці хутряні та ін.) мають видаватися працівниками із настання холодної пори року, а з настанням тепла можуть бути здатні роботодавцеві для організованого  збереження до наступного сезону.

      Придбання , порядок видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту і профілактики здійснюються відповідно до затвердженого роботодавця порядку.

      Роботодавець  несе відповідальність за своєчасне забезпечення працівників якісними засобами індивідуального захисту, забезпечує їх облік і контроль за їх використанням.

      Працівники несуть дисциплінарну відповідальність перед роботодавцем у випадку незастосування виданих їм засобів індивідуального захисту.

 

 

               

 Начальник відділення

 ВД ФССНВ у м. Житомирі                                В.П. Піхуля

 

грудень 2016 року

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare