Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70654
Прогноз погоди
30.11.2016 - Про демонтаж тимчасових споруд, обладнання   та   спеціальних конструкцій   зовнішньої реклами   в  м.  Житомирі 
                                                       
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 
РІШЕННЯ
 
від ____________ № ________
               м. Житомир
 
Про демонтаж тимчасових споруд,
обладнання   та   спеціальних
конструкцій   зовнішньої
реклами   в  м.  Житомирі                                                                                                              
 
З метою дотримання вимог законодавства та усунення порушень у сфері благоустрою і утримання об'єктів благоустрою м. Житомира в належному естетичному та санітарному стані, у зв'язку з відсутністю відомостей про наявність будь-якої дозвільної/погоджувальної документації на розміщення об'єктів, на підставі  законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” (п.7 ч.1 ст.30), “Про благоустрій населених пунктів”, “Про рекламу”, наказу Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових  споруд  для  провадження  підприємницької  діяльності”,  постанови Кабінету Міністрів України  від 29.12.2003 № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”,  рішення Житомирської  міської  ради  від  29.03.2012  № 325 “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у  м.Житомирі”, керуючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Житомирської  міської ради від 03.02.2016  №63,   виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ : 
 
1. Затвердити  перелік тимчасових споруд, обладнання, розміщених самовільно та без паспорта прив'язки  на території міста Житомира, що підлягають демонтажу, згідно з додатком 1.
2. Затвердити   перелік   самовільно   розміщених   спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території міста Житомира, що підлягають демонтажу, згідно з додатком 2.
3.  Управлінню комунального господарства міської ради :
3.1 виступити   головним   розпорядником   коштів   із   демонтажу тимчасових  споруд  та  спеціальних  конструкцій  зовнішньої реклами;
3.2 демонтаж тимчасових споруд та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами виконати  в місячний термін згідно з додатками.
4.  Рекомендувати   Житомирському   відділу   поліції   Головного  управління Національної поліції в Житомирській області забезпечити громадський порядок під час демонтажу тимчасових споруд та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького  О.О.
 
 
Міський голова                                                                            С.І.Сухомлин
 
07.12.2016 Внесено зміни в додатки Завантажити
21.12.2016 Внесено зміни в додатки Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.