Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133029
Прогноз погоди
29.11.2016 - Про роботу управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради
 
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про роботу управління
транспорту і зв’язку
Житомирської міської ради
 
 
Заслухавши і обговоривши інформацію про стан роботи управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради виконавчий комітет міської ради зазначає, що основними завданнями та функціями управління є забезпечення відповідно до законодавства, регулювання діяльності та контроль за суб’єктами підприємницької діяльності правил перевезення пасажирів та вантажів, вимог законодавства щодо безпеки дорожнього руху, інших нормативних актів, що визначають порядок функціонування підприємств транспорту і зв’язку усіх форм власності, які здійснюють свою діяльність та надають послуги на території міста Житомира. 
Відповідно до Законів України «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», ст.28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Житомирської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Звіт про роботу управління транспорту і зв’язку міської ради, що додається до оригіналу даного рішення, взяти до відома.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове