Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 60
візитів сьогодні: 5401
візитів всього: 355566
Прогноз погоди
22.11.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків та передачу їх в управління ОСББ
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                    №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу
багатоквартирних жилих будинків
та передачу їх в управління ОСББ
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Мала Бердичівська 4» Ігумнова О.А.,                     «Моноліт 13/2» Шатила Д.В. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №4 по вул. Малій Бердичівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Мала Бердичівська 4», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №13/2 по вул. Івана Мазепи в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Моноліт 13/2», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
3. Рекомендувати головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-2, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове