Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mv[email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132154
Прогноз погоди
21.11.2016 - Про створення психолого-медико- педагогічної консультації управління освіти Житомирської міської ради
 
  
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
 
від _____________ № ______
                  м. Житомир
 
Про створення психолого-медико-
педагогічної консультації управління
освіти Житомирської міської ради
        
З метою надання кваліфікованої допомоги щодо забезпечення конституційних прав дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, у тому числі дітей з інвалідністю, своєчасного виявлення дітей з вадами розвитку і визначення для них адекватних форм психолого-педагогічної та соціальної-медичної допомоги, беручи за основу «Положення про центральну та республіканську, обласні, Київську та Севастопольські міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації»,  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України 07.07.2004 року № 569/38 зі змінами, керуючись статтею 37 Закону України «Про освіту», п.4 ст.33 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 28, 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада
 
ВИРІШИЛА :
 
1. Доручити управлінню освіти створити психолого-медико-педагогічну консультацію управління освіти Житомирської міської ради та розробити і затвердити Положення про психолого-медико-педагогічну консультацію управління освіти Житомирської міської ради.
2.  Затвердити склад посад консультантів  психолого-медико-педагогічної консультації управління освіти Житомирської міської ради  відповідно до якого формується її штатний розпис (додаток).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом посадових обов' язків.
 
 
Міський голова                                                                            С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове