Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546089
Прогноз погоди
Затверджено план діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік
Підготовка та прийняття регуляторних актів міської ради та її виконавчого комітету здійснюється відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
 
17 листопада 2016 року рішенням виконавчого комітету міської  ради № 1046 затверджено план діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.
 
В плані визначені види і назви проектів регуляторних актів, цілі їх прийняття, строки підготовки проектів та найменування виконавчих органів, відповідальних за їх підготовку.
Стосовно кожного проекту регуляторного акту готується відповідний аналіз регуляторного впливу, в якому визначається та аналізується проблема, яку необхідно вирішити за допомогою регуляторного акта, шляхи її вирішення, цілі регулювання, результати реалізації регуляторного акта. Також здійснюється відстеження результативності  дії регуляторного акта, де визначається оцінка стану реалізації регуляторного акта та досягнення ним цілей, визначених при його прийнятті.
 
З метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань проекти регуляторних актів разом з відповідними аналізами регуляторних впливів оприлюднюються на офіційному сайті Житомирської міської ради (www.zt-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність».
 
Для залучення громадськості до реалізації державної регуляторної політики проводяться громадські обговорення проектів регуляторних актів, що впливають на впровадження підприємницької діяльності та стан ринкового середовища в місті. Громадські обговорення проводяться за участю суб’єктів підприємництва, представників громадських організацій підприємців та їх об’єднань, працівників виконавчих органів міської ради, депутатів міської ради та всіх зацікавлених осіб.
 
Усі одержані зауваження і пропозиції щодо проектів регуляторних актів розглядаються їх розробниками. За результатами розгляду розробники регуляторних актів повністю або частково їх враховують або мотивовано відхиляють.
 
Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до участі в обговореннях проектів регуляторних актів. Слідкуйте за повідомленнями в газеті «Місто» та на офіційному сайті міської ради (www.zt-rada.gov.ua).
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare