Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5206
візитів всього: 132356
Прогноз погоди
15.11.2016 - Про  внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради  від  17.10.2014  №  603  «Про затвердження  Положення   про спеціалізовані служби цивільного захисту міста Житомира та їх переліку»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________№ _______  
                      м. Житомир
 
Про  внесення змін та доповнень до
рішення виконавчого комітету міської
ради  від  17.10.2014  №  603  «Про
затвердження  Положення   про
спеціалізовані служби цивільного
захисту міста Житомира та їх переліку»
 
З метою забезпечення виконання заходів цивільного захисту та проведення спеціальних робіт на території міста Житомира з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, відповідно до статті 25 Кодексу цивільного захисту України, статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Внести зміни до Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту міста Житомира, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.10.2014 № 603 та затвердити у новій редакції згідно з додатком 1.
2. Внести зміни до Переліку спеціалізованих служб цивільного захисту міста Житомира, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської  ради від 17.10.2014 № 603  та затвердити у новій редакції з згідно з додатком 2.
3. Начальникам спеціалізованих служб цивільного захисту міста у місячний термін внести зміни та доповнення в Положення про спеціалізовану службу цивільного захисту міста, організаційно-штатну структуру, плануючі документи щодо її діяльності, про що інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.
4. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради здійснювати координацію діяльності спеціалізованих служб цивільного захисту міста та надавати методичну допомогу у забезпеченні  їх готовністю до дій за призначенням.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                             С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове