Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5197
візитів всього: 134018
Прогноз погоди
15.11.2016 - Про передачу багатоквартирних жилих будинків в управління ОСББ «Поліський квартал», ОСББ «Святослава Ріхтера 12/5»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про передачу багатоквартирних
жилих будинків в управління
ОСББ «Поліський квартал»,
ОСББ «Святослава Ріхтера 12/5»
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Поліський квартал» Осаула О.Д., «Святослава Ріхтера 12/5» Чуйка І.В. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №6» Житомирської міської ради зняти з балансу жилі будинки №18/9 по вул. Олександра Клосовського, №№5,7 по  вул. Святого Зигмунда Фелінського в м. Житомирі та передати їх в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Поліський квартал», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №12/5 по вул. Святослава Ріхтера в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Святослава Ріхтера 12/5», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
3. Рекомендувати головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-2, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове