Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 94
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 545993
Прогноз погоди
ЗВІТ ДЕПУТАТА ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 скликання Манухіна Максима Леонідовича Про виконану роботу за перший рік каденції 2016 року
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 
Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.
Звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців виборчого округу.
 
(Із ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»)
 
ЗВІТ
ДЕПУТАТА
ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
7 скликання Манухіна Максима Леонідовича
Про виконану роботу за перший рік каденції 2016 року
Перед громадою виборчого округу №32
 
08.11.2016 №1                                                                                                                   м. Житомир

Дата народження:

23.04.1991

Округ:

Виборчий округ №32

(орієнтовна кількість виборців до 5000 осіб)

Партійна приналежність:

Член Радикальної Партії Олега Ляшка

Фракція:

Радикальна Партія Олега Ляшка

Контактні телефони:

093-996-09-66

Комісія:

Член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста

Освіта:

Вища

Місце роботи:

Тимчасово не працюю

Посада:

Тимчасово не працюю

За період депутатської діяльності в Житомирській міській раді представляю інтереси територіальної громади виборців округу №32, виконуючи їх доручення в межах повноважень та беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.
  Як депутат міської ради беру участь у пленарних засіданнях міської ради та в роботі постійної комісії.
На момент подачі даного Звіту протягом 7 скликання було призначено та проведено 16 пленарних засідань сесій Житомирської міської ради. На  14 призначених пленарних засіданнях сесій був присутній.
Протягом звітного періоду прийняв участь у 41-й з 45-ти проведених засідань постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста.
Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тієї чи іншої партії, або об'єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.
В результаті отриманих звернень та вжитих заходів вирішено ряд проблемних питань мешканців. Забезпечений розгляд заяв та звернень виборців. Постійно проводилася робота щодо вирішення проблемних питань. Прийнято та розглянуто 14 звернень громадян.
За рахунок депутатських коштів передбачених для забезпечення потреб виборчого округу мною було спрямовано: 33 000 (тридцять три тисяч) грн. на матеріальну допомогу згідно звернень громадян, а саме: Радзіховській О.О., Гончаренко Л.І., Косинській Н.М., Таоргонін К.О., Кузнець О.В., Верещак Л.В.
 
Окрім зазначеного, було виділено кошти на:

-  Придбання матеріалів, проведення ремонтних робіт та облаштування прибудинкової території будинку 28 по вул.. Космонавтів (ОСББ «Космонавтів -28») – 3600 грн.;

-  Придбання дитячих стільців групі «Дзвіночок» ДНЗ № 46 в кількості 20 штук – 3660 грн.;

-  Придбання матеріалів для Житомирського центру розвитку дитини №55, т.ч:

 

 • для ремонту санвузлів, а саме: дитячий пакет «Бембі» -2148 грн.;
 • для придбання стільців дитячих 210мм(3шт.) – 450 грн.;
 • для придбання стільців дитячих 260мм (17шт.) – 2550 грн.;
 • для фарбування огорожі та обладнання на дитячих майданчиках: фарба зелена ізумруд (20 банок по 2,8 кг) – 1800 грн.;
 • для фарбування огорожі та обладнання на дитячих майданчиках: фарба червона (5 банок по 2,8 кг) – 450 грн.;
 • для фарбування огорожі та обладнання на дитячих майданчиках: фарба біла (5 банок по 2, 8кг) – 450 грн.;
 •  для фарбування огорожі та обладнання на дитячих майданчиках: розчинник «Сольвент» (7бут.) – 140 грн.;

-  Придбання проектора марки Epson EB-X04 для ЗОШ №30 – 10 000 грн.;

-  Для ОСББ «Космонавтів-28» придбання та установки вхідних дверей у III під’їзді – 4500 грн.;

-  Поточний ремонт даху в будинку по вул. Ціолковського, 14, – 6000 грн.;

-   Придбання матеріалів для ремонту ЗОШ №22 в аудиторії №41 – 5000грн.;

-  Громадській організації «Єдиний Житомир» для закупівлі спортивного обладнання футбольному клубу «Актив» - 26 200 грн.

 • А також долучався до весняного прибирання разом з активістами РПЛ, яке відбувалося на Станишівському майдані, на ділянці, що веде до водоспаду ;
 • на звернення громадянки, інваліда II групи Боровській Наталі, подарував газову плиту та продуктовий набір.
 • було виділено кошти в сумі 800грн.  для покупки шпалерів  Вероніці Павлюченко, яка являється опікуном двох неповнолітніх дітей.
 • приймав участь у зборі  підписів житомирян до Президента України П.О.Порошенка, щодо побудови обіцяного ним фонтану в м. Житомирі.
 • підтримуючи молодь Житомира та здоровий спосіб життя, брав участь у «Кольоровому забігу» до Дня молоді.
 • Брав участь у роботах ініціативних груп та проведення громадських слухань, щодо забудови провулка Шкільного, 4а та вулиці Кібальчича, 18а.
 • За моїм сприянням було встановлено 5 ліфтів у будинках за адресами: вул. Ціолковського, 14; вул.Кібальчича, 11;  вул. Космонавтів, 20.
 • Організував та провів зустріч з мешканцями будинків по вул. Кібальчича 2/4б, Ціолковского 10 ,Кібальчича 22, Космонавтів 22, Космонавтів 26, щодо організації та створення ОСББ.
 • Посприяв у демонтажі металевої конструкції,яка призводила неодноразово до травматизму дітей. На цьому місці облаштував територію і оновив дитячий майданчик.

На цьому я не зупиняюсь, адже лише допомагаючи іншим ми стаємо щасливішими самі. 

 

Депутат Житомирської міської ради                                     Манухін М.Л.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare