Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 64
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 448002
Прогноз погоди
07.11.2016 - Про вилучення, припинення права користування земельними ділянками фізичним  особам-підприємцям
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від __________ №_____
м. Житомир
 
Про вилучення, припинення права користування земельними
ділянками фізичним  особам-підприємцям
 
Розглянувши клопотання фізичних осіб-підприємців, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок,  представлені документи,  відповідно до Земельного кодексу України,  Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Припинити право користування та вилучити земельні ділянки у фізичних осіб-підприємців згідно додатку.
 
2. Зарахувати вилучені земельні ділянки площею 0,3603 га до земель комунальної власності територіальної громади міста не наданих у власність і користування.
 
3. Фізичним особам-підприємцям в місячний термін після прийняття рішення, звернутися з клопотанням до Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вул. Покровська, 6) щодо укладання угоди про розірвання договору оренди земельної ділянки, в тому числі акту прийому об’єкта оренди.
Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради сприяти у виготовленні угоди про розірвання договору оренди земельної ділянки.
 
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
Міський голова                                                                                 С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden