Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
07.11.2016 - Про розгляд звернень громадян щодо припинення договорів оренди земельних ділянок
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
від _____________ № ________
 
Про розгляд звернень громадян щодо припинення договорів оренди земельних ділянок
 
Розглянувши заяви громадян, керуючись Земельним кодексом України , Законами України: “Про місцеве самоврядування в Україні ”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 “Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру”, міська рада
 
ВИРIШИЛА:
1. Достроково припинити дію договору оренди землі шляхом його розірвання, на підставі заяв громадян, згідно з додатком 1.
2. Зобов’язати громадян, в місячний термін після прийняття рішення, звернутися з клопотанням до Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вул. Покровська, 6) щодо укладання угоди про розірвання Договору оренди земельної ділянки, та акту прийому передачі об’єкта оренди.
Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради сприяти у виготовленні угоди про розірвання Договору оренди земельної ділянки.
3. Відмовити громадянам в задоволенні клопотань, згідно з додатком 2.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування міської ради.
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин
 
11.11.2016 - Внесено зміни в додаток 1 Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове