Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132381
Прогноз погоди
07.11.2016 - Про внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок юридичним особам
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
від _____________ № ________
 
 
Про внесення змін та доповнень в
договори оренди земельних ділянок
юридичним особам
 
Розглянувши клопотання суб’єктів господарювання, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень", рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, із змінами від 07.10.2011 № 195, рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки у м. Житомир», рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 932 «Про місцеві податки і збори», рішення Житомирської міської ради від 24.02.2016 № 143 «Про зменшення в 2016 році розміру плати за землю в м. Житомирі», міська рада
 
 
ВИРІШИЛА :
 
 
1. Внести зміни, в частині розміру нормативної грошової оцінки земельних ділянок та орендної плати, до Договорів оренди земельних ділянок, укладених між Житомирською міською радою та суб’єктами господарювання згідно з додатком 1.
 
Умови змін до Договору оренди земельної ділянки в частині зменшеного розміру річної орендної плати згідно рішення Житомирської міської ради від 24.02.2016 № 143 набирають чинності з 01.01.2016 року та діють до 31.12.2016 року.
 
2. Попередити землекористувачів про необхідність проведення щорічної індексації нормативної грошової оцінки земель (в т.ч. річної орендної плати ) згідно з додатком.
 
3. Землекористувачам, в разі закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням.
Після закінчення строку договору орендар має переважне право поновлення його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.
У разі відсутності листа-повідомлення орендодавця (його уповноваженої особи) про заперечення у поновленні договору оренди землі, такий договір не вважається поновленим без прийняття відповідного рішення орендодавця. Фактичне користування орендодавцем земельною ділянкою після закінчення договору оренди землі не означає продовження орендних відносин (поновлення договору оренди землі).
При поновленні договору оренди землі його умови можуть бути змінені за згодою сторін. У разі не досягнення домовленості щодо орендної плати та інших істотних умов договору, переважне право орендаря на укладення договору оренди землі припиняється.
Поновлення договору оренди відбувається виключно на підставі рішення Житомирської міської ради про поновлення договору оренди та укладення на підставі вказаного рішення, додаткової угоди про поновлення договору.
 
4. Суб’єктам господарювання звернутися з клопотанням до Департаменту містобудування та  земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вул. Покровська, 6) щодо укладання змін до
Договору оренди земельної ділянки та в місячний термін після прийняття рішення привести у відповідність договори оренди земельних ділянок.
Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради сприяти у виготовленні змін до Договору оренди земельної ділянки.
 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове