Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132248
Прогноз погоди
07.11.2016 - Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам та фізичним особам-підприємцям
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
від ________________ № _____
 м. Житомир
 
Про поновлення договорів
оренди земельних ділянок
громадянам та фізичним особам-підприємцям
 
 
Розглянувши клопотання суб’єктів господарювання, технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень", рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності” із змінами від 07.10.2011 № 195, рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати  за земельні ділянки у м. Житомир», рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 932 «Про місцеві податки і збори»,  рішення Житомирської міської ради від 24.02.2016 № 143 «Про зменшення в 2016 році розміру плати за землю в м. Житомирі», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Поновити договори оренди землі шляхом укладання нових договорів оренди землі відповідно додатку1, затвердженої типової форми договору оренди землі, згідно із рішенням міської ради від 07.10.11 №195 «Про внесення змін до рішення Житомирської міської ради від 08.04.09 № 956».
 
2. Попередньо укладені договори оренди земельних ділянок вважати такими, що втратили чинність.
 
3. Зобов’язати землекористувачів:
 
3.1.  Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки, виконувати умови договору щодо встановлених обтяжень та обмежень.
 
3.2. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 
3.3. Проводити щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель (в т.ч. річної орендної плати).
 
3.4. Землекористувачам протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договорів оренди землі, протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
 
3.5. Землекористувачам у разі закінчення строку договорів оренди земельних ділянок забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням  або звернутися з клопотанням щодо продовження (поновлення) договорів оренди у встановленому законом порядку та діючими рішеннями Житомирської міської ради.
Після закінчення строку договору орендар має переважне право поновлення його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.
У разі відсутності листа-повідомлення орендодавця (його уповноваженої особи) про заперечення у поновленні договору оренди землі, такий договір не вважається поновленим без прийняття відповідного рішення орендодавця. Фактичне користування орендодавцем земельною ділянкою після закінчення договору оренди землі не означає продовження орендних відносин (поновлення договору оренди землі).
При поновленні договору оренди землі його умови можуть бути змінені за згодою сторін. У разі не досягнення домовленості щодо орендної плати та інших істотних умов договору, переважне право орендаря на укладення договору оренди землі припиняється.
Поновлення договору оренди відбувається виключно на підставі рішення Житомирської міської ради про поновлення договору оренди та укладення на підставі вказаного рішення, додаткової угоди про поновлення договору.
 
4. Доручити Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.
 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
Міський голова                                                                                 С.І. Сухомлин  


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове