Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 47
візитів сьогодні: 5351
візитів всього: 281967
Прогноз погоди
07.11.2016 - Про надання фізичним особам - підприємцям права користування земельними ділянками
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від __________ №_____
м. Житомир
 
Про надання фізичним особам - підприємцям права користування земельними ділянками
 
Розглянувши клопотання фізичних осіб-підприємців, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, представлені документи, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр», рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності” із змінами від 07.10.2011 №195, рішення міської ради від 10.06.2015 №931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки у м.Житомирі», рішення міської ради  від 24.02.2016 №143 «Про зменшення в 2016 році розміру плати за землю в м.Житомирі», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в оренду земельні ділянки фізичним особам-підприємцям відповідно додатку.
 
2. Попередити заявників, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією. Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.
 
3. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договорів оренди земельних ділянок та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
 
4. У разі несвоєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди землі та реєстрації прав на земельні ділянки, департаменту містобудування та земельних відносин письмово повідомити орендарів щодо укладання договорів оренди земельних ділянок.
 
5. Землекористувачам, в разі закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням.
Після закінчення строку договору орендар має переважне право поновлення його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.
У разі відсутності листа-повідомлення орендодавця (його уповноваженої особи) про заперечення у поновлення договору оренди землі, такий договір не вважається поновленим без прийняття відповідного рішення орендодавця. Фактичне користування орендодавцем земельною ділянкою після закінчення договору оренди землі не означає продовження орендних відносин (поновлення договору оренди землі).
При поновленні договору оренди землі його умови можуть бути змінені за згодою сторін. У разі не досягнення домовленості щодо орендної плати та інших істотних умов договору, переважне право орендаря на укладення договору оренди землі припиняється.
Поновлення договору оренди відбувається виключно на підставі рішення Житомирської міської ради про поновлення договору оренди та укладення на підставі вказаного рішення, додаткової угоди про поновлення договору.
 
6. Зобов’язати землекористувачів:
6.1. Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.
 
6.2. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій (власній) земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                                  С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове