Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132406
Прогноз погоди
04.11.2016 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок та передачу їх у власність (оренду) громадянам
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від ___________ № _______
м. Житомир
 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу
(об’єднання) земельних ділянок та передачу їх у власність (оренду) громадянам
 
 Розглянувши заяви громадян, технічні документації  із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, керуючись Земельним  кодексом  України, Законами України: “Про місцеве самоврядування в Україні”,  “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”,  Про оренду землі”, “Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, міська рада,
 
ВИРIШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок, згідно з додатком (кількість землекористувачів 2).
 
2. Власникам та користувачам, яким надано у власність та користування земельні ділянки:
 
2.1. протягом двох місяців з дати прийняття  даного рішення,  звернутись до проектних організацій, що володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів – землевпорядників  для винесення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості);
 
2.2. зареєструвати  правовстановлюючі документи, відповідно до вимог чинного законодавства України;
 
2.3 у разі закінчення терміну користування земельною ділянкою, повернути дані земельні ділянки у відання міської ради у стані, придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися до Житомирської міської ради за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо його поновлення.
 
3. Забезпечити доступ до земельних ділянок відповідним службам для обслуговування і ремонту інженерних мереж та об’єктів інженерної інфраструктури.
 
4. Доручити департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради сприяти виконанню даного рішення щодо оформлення  договорів оренди землі. 
Житомирська міська рада та її виконавчі органи не несуть відповідальності, за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених технічною документацією із землеустрою. 
 
5. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на заступника  міського голови   з   питань  діяльності  виконавчих органів ради  відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування міської ради.
 
 
Міський голова                                                                             С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове