Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148645
Прогноз погоди
04.11.2016 - Про надання дозволу фізичним особам – підприємцям на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від ________ № ______                                                                                
м. Житомир
 
Про надання дозволу фізичним особам – підприємцям на проведення експертної
грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі
 
 
Розглянувши звернення фізичних осіб - підприємців  щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою подальшого викупу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна заявників, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.09 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.06 за № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», рішення Житомирської міської ради від 21.11.07 № 439 “Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна”, рішення Житомирської міської ради від 05.08.09 № 1040 «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення наступним фізичним особам згідно з додатком.
 
2. Фізичним особам - підприємцям згідно з додатком, протягом двох місяців з дня прийняття цього рішення, представити в управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради акт обстеження зелених насаджень, що ростуть на земельних ділянках.
 
3. Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради:
3.1. Протягом 3 (трьох) місяців з дня прийняття цього рішення організувати укладання з фізичними особами - підприємцями договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки згідно з додатком.
3.2. Провести Державну реєстрацію права власності на земельні ділянки за територіальною громадою міста Житомира згідно з додатком.
 
4. У разі не укладання фізичними особами - підприємцями договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в зазначений термін, рішення в частині надання дозволу заявнику втрачає чинність.
 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
 
Міський голова                                                                           С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове