Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148666
Прогноз погоди
04.11.2016 - Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
від ___________ № _______
м. Житомир
 
Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації
із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок
 
Розглянувши заяви громадян, керуючись Земельним  кодексом України, Законами України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, міська рада
ВИРIШИЛА:
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок, згідно з додатком (кількість землекористувачів 10).
2. Громадянам, яким надано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт.
3. Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.
4. Житомирська міська рада та її виконавчі органи не несуть відповідальності за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених технічною документацією із землеустрою.
5. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування міської ради.
 
 
 
Міський голова                                                                             С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове