Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133457
Прогноз погоди
04.11.2016 - Про надання дозволу громадянам на розроблення документації із землеустрою під існуючим нерухомим майном
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від______________№______
м. Житомир
 
Про надання дозволу громадянам на розроблення
документації із землеустрою під існуючим нерухомим майном
 
Розглянувши заяви громадян та відповідно до Земельного кодексу України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Верховної Ради України від 13.03.1992 №2200-ХІІ «Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі», постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 №844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», зі змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 №901 «Про додаткові заходи щодо врегулювання земельних відносин», міська рада,
 
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, згідно з додатком 1.
 
2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (поновлення дії договорів оренди землі), згідно з додатком 2.
 
3. Громадянам, яким надано дозвіл на розроблення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
 
4. Виготовлену документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
 
5. Виготовлення документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.
 
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування міської ради.
 
 
Міський голова                                                                             С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове