Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 134384
Прогноз погоди
03.11.2016 - Про передачу багатоквартирних будинків в  управління ОСББ
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про передачу багатоквартирних
будинків в  управління ОСББ
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  «Квінта-5» Носкова В.Ф., «Золота Нива - Житомир» Швайки Р.О., «Меркурій-12» Купріянова О.А., «Вокзальна 14» Тарун Л.І. та «Княже 131» Янка О.П.  про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 3» Житомирської міської ради:
1.1  зняти з балансу житлові будинки  №№ 4/11, 6, 8, 10  по вул. Великій Бердичівській та № 13 по вул. Театральній в м. Житомирі передати їх в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Квінта-5», окрім  нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
1.2  зняти з балансу жилий будинок № 5/1  по вул. Леха Качинського в  м. Житомирі та передати його в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Золота Нива - Житомир», окрім  нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство  № 5» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №12  по 2-ому провулку Чехова  в м. Житомирі та передати його в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Меркурій-12».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство  № 9» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок № 14  по вул. Вокзальній  в м. Житомирі та передати його в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Вокзальна 14».
4. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство  № 15» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок № 131 по вул. Князів Острозьких  в м. Житомирі та передати його в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Княже 131».
5. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
6. Рекомендувати головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних в пунктах 1-4,  укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове