Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132392
Прогноз погоди
24.10.2016 - Про затвердження Плану зонування міста Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

 

від_______________№____________ 
                   м. Житомир
 
 
 
Про затвердження Плану
зонування міста Житомира
 
 
З метою забезпечення планомірного, економічного, обгрунтованого і комплексного розвитку міста, підвищення рівня його благоустрою та створення сприятливих умов для праці, побуту і відпочинку населення, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 "Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації", керуючись ст.ст. 16, 18 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та ст.ст. 26, 31, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити План зонування міста Житомира, розроблений державним підприємством Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст "ДІПРОМІСТО" ім. Ю.М. Білоконя Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
 
2. Організацію виконання Плану зонування міста Житомира доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов'язків.
 
3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування міської ради.
        
 
 
Міський голова                                                                                 С.І. Сухомлин
 
 
                                     
 
                                                                          


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове