Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 53
візитів сьогодні: 5483
візитів всього: 401769
Прогноз погоди
21.10.2016 - Про передачу комп’ютерної  техніки

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від                             №_______              

                       м. Житомир

 

Про передачу комп’ютерної 

техніки

 

 Відповідно до ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Житомира, затвердженого рішенням міської ради від 29.09.205 №550 та з метою ефективного використання комп’ютерної техніки, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Дозволити управлінню комунального господарства Житомирської міської ради передати безкоштовно на баланс Житомирському дошкільному навчальному закладу №37 міської ради комп’ютерну техніку згідно з додатком.
2. Відділу бухгалтерського обліку і звітності управління комунального господарства міської ради (Більський В.Ф.) оформити відповідні документи на передачу комп’ютерної техніки відповідно до чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                          С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове