Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 133020
Прогноз погоди
20.10.2016 - Про демонтаж тимчасових споруд, обладнання та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами  в м. Житомирі
                                     
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 
РІШЕННЯ
 
від ____________ № ________
               м. Житомир
 
Про демонтаж тимчасових
споруд, обладнання та спеціальних
конструкцій зовнішньої реклами 
в м. Житомирі
 
З метою дотримання вимог законодавства та усунення порушень у сфері благоустрою і утримання об'єктів благоустрою м.Житомира в належному естетичному та санітарному стані, у зв'язку з відсутністю відомостей про наявність будь-якої дозвільної/погоджувальної документації на розміщення об'єктів, на підставі  законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” (п.7 ч.1 ст.30), “Про благоустрій населених пунктів”, “Про рекламу”, наказу Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових  споруд  для  провадження  підприємницької  діяльності”,  постанови Кабінету Міністрів України  від 29.12.2003 № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”,  рішення Житомирської  міської  ради  від  29.03.2012  № 325 “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у  м.Житомирі”, керуючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Житомирської  міської ради від 03.02.2016  №63,   виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ :
 
1. Затвердити  перелік тимчасових споруд, обладнання, самовільно розміщених  на території міста Житомира, що підлягають демонтажу, згідно з додатком 1.
2. Затвердити   перелік   самовільно   розміщених   спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території міста Житомира, що підлягають демонтажу, згідно з додатком 2.
3.  Управлінню комунального господарства міської ради :
3.1 виступити   головним   розпорядником   коштів   із   демонтажу тимчасових  споруд,  обладнання  та  спеціальних  конструкцій  зовнішньої реклами;
3.2 демонтаж тимчасових споруд, обладнання та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами виконати  в місячний термін згідно з додатками.
4.  Рекомендувати   Житомирському   відділу   поліції   Головного  управління Національної поліції в Житомирській області забезпечити громадський порядок під час демонтажу тимчасових споруд, обладнання, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами.
5.  Внести зміни в пункти 8,54 додатку 2 до рішення міськвиконкому від 17.08.2016 № 751 “Про демонтаж тимчасових споруд та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами в м. Житомирі” в частині уточнення адрес розміщення  рекламних засобів і замість “вул. Бориса Лятошинського, 16” читати “вул. Бориса Лятошинського, 18“ та замість “вул. Київська,1” читати “вул. Київська, 7/4”.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького  О.О.
 
 
Міський голова                                                                            С.І.Сухомлин
 
01.11.2016 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове