Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5191
візитів всього: 133725
Прогноз погоди
20.10.2016 - Про забезпечення тепловою енергією КУ Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                  м. Житомир
 
Про забезпечення тепловою енергією
КУ Центральна міська лікарня № 1
м. Житомир
 
З метою ефективного надання послуг з теплопостачання, керуючись ст. 16, 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 07.09.2016 № 834 «Про погодження розміщення теплогенератора модульного транспортабельного на території комунальної установи Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Зобов’язати комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради видати технічні умови на підключення комунальної установи Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир до теплогенератора модульного транспортабельного установленого ТОВ «Альтеренерго» по                        вул. Великій Бердичівській, 70 в м. Житомирі.
2. Зобов’язати ТОВ «Альтеренерго»:
2.1. Розробити проектну документацію на переключення теплових мереж до теплогенератора модульного транспортабельного зі встановленням приладів комерційного та технологічного обліку теплової енергії для безперебійного забезпечення тепловою енергією  комунальної установи Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир.
2.2. Укласти договори з комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради на транспортування теплової енергії та на обслуговування теплових мереж.
2.3. До 01.10.2017 ввести в експлуатацію котельню на альтернативних видах палива за адресою: м. Житомир, вул. Офіцерська, 9.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове