Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 2
візитів сьогодні: 4990
візитів всього: 62133
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 15 листопада 2016 року

Повідомлення про засідання виконкому

 Корольовської районної ради

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м.Житомира відбудеться  15 листопада 2016 року о 14 год. 30 хв. у малому залі засідань (кім. 320)

 

                                                                                         

УКРАЇНА
КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ________№______

 

Про виконання чинного

законодавства  України

з питань обліку виборців

на території Корольовського

району м.Житомира

 

 

            Заслухавши інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради м.Житомира Терещук І.Д. “Про виконання чинного законодавства України з питань обліку виборців на території Корольовського району м.Житомира” виконком районної ради  відмічає, що робота щодо ведення Державного реєстру виборців проводиться у відповідності до чинного законодавства України.    

          З початку 2016 року працівниками відділу підготовлено та виконано 541 наказ стосовно 29359 виборців, а саме:

  • включено до Реєстру 1222 виборця;
  • внесено змін до Реєстру стосовно 27175 виборців;
  • знищено 962 записи.

                      В поточному році 12041 виборцю було внесено зміни до виборчої адреси у зв’язку із перейменуванням вулиць та 6599 виборцям змінено назву місця народження у зв’язку з перейменуванням населених пунктів.

            Приділяється увага питанню здійснення візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру. Постійно проводиться робота по уточненню персональних даних виборців при виявленні некоректного написання даних або наявності розбіжностей у відомостях про виборців. В поточному році відділом ведення направлено до  суб’єктів подання інформації   169   запитів стосовно 2838 громадян.    

            З метою внесення запису або змін до Державного реєстру виборців до відділу звернулось 89 громадян.

            У 2016 році відбулося 2  засідання робочої групи щодо сприяння веденню Державного реєстру виборців, на якому розглядалися питання, пов’язані з підготовкою та поданням щомісячних відомостей про виборців району.

            У вересні поточного року відділом адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації було перевірено роботу відділу ведення Державного реєстру виборців районної ради щодо дотримання Закону України “Про Державний реєстр виборців” та рішень Центральної виборчої комісії в процесі ведення Державного реєстру виборців. Також було перевірено стан комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”. В результаті перевірки було встановлено, що документування дій у базі даних Реєстру здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових актів, а також вимоги комплексної системи захисту автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” дотримуються  повністю.     

          З метою сприяння неухильному виконанню вимог чинного законодавства з питань ведення Державного реєстру виборців,  виконком районної ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію “Про виконання чинного законодавства України з питань обліку виборців на території Корольовського району м.Житомира” взяти до відома.

2. Відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради (Терещук І.Д.):

2.1. Сприяти оперативній взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців з суб’єктами подання відомостей про виборців з питань  поновлення  бази даних Реєстру у відповідності до вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

2.2. Продовжити роботу з проведення уточнення персональних даних Реєстру.

3.  Управлінню ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради (Ярош І.В.), Корольовському відділу у м.Житомирі УДМС України в Житомирській області (Клочко С.І.), Житомирському міському відділу  Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Житомирському районному відділу  Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області (Данчук Л.В.),  військовим частинам, дислокованим на території  району, Корольовському районному суду міста Житомира (Драч Ю.І.), управлінню охорони здоров’я Житомирської міської ради (Місюрова М.О.),  управлінню праці та соціального захисту населення районної ради (Мисюк В.В.)  забезпечити належну  якість підготовки та своєчасність подання   відомостей про персональні дані виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців у строки згідно чинного законодавства.

 4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову ради  Сою О.В.

 

 

 

Голова ради                                                                                                 О.В.Соя

 

 

 

 

 

Довідка

“Про виконання чинного законодавства України з питань обліку виборців на території Корольовського району м.Житомира”

 

     Робота відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради м.Житомира направлена на виконання законів України “Про Державний реєстр виборців”, “Про вибори Президента України”, “Про вибори народних депутатів України”, “Про місцеві вибори”, актів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, розпорядчих документів облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування .

     В 2016 році відділом ведення Державного реєстру виборців було опрацьовано близько 9840 записів персональних даних виборців, з них: 1081 запис про виборців, яким виповнилося 18 років, 11- набули громадянства України, 3 - громадянство яких припинено, 2613 - зареєстровані у Корольовському районі, 4353 записів про виборців, які зняті з реєстрації, 1087 записів про виборців, які померли, 614 - змінили прізвище, ім’я, по-батькові, 10 - визнані недієздатними, 71 - нездатні пересуватись самостійно. Знищено 962 записи у зв’язку із закінченням терміну зберігання персональних даних померлих громадян та з метою вилучення кратних включень.

     В поточному році відділом прийнято 73 заяви від виборців району щодо включення до Реєстру, 15 заяв щодо зміни ідентифікаційних даних, 1 заява — щодо зміни виборчої адреси. Також отримано 9_запитів від виборців щодо своїх особистих персональних даних та членів їх сімей.

     Відділом ведення Державного реєстру виборців постійно проводиться робота по візуальному контролю достовірності даних Реєстру. В поточному році відділом направлено до суб’єктів подання інформації 169 запитів стосовно 2838 осіб.

     Питання своєчасності, актуальності та якості підготовки і надання всіма   суб’єктами подання відомостей про виборців  до відділу ведення Державного реєстру виборців, а також найбільш проблемні питання обговорюються на  засіданнях районної робочої групи  щодо сприяння веденню Державного реєстру виборців.

В поточному році було проведено два засідання робочої групи щодо сприяння веденню Державного реєстру виборців під головуванням голови ради Сої О. В.,  за участю начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації Христич Н. Г., а також членів робочої групи.

      Одним із напрямів роботи відділу є ведення адресного реєстру. На сьогодні в адресному реєстрі по Корольовському району налічується 292 вулиці та 5695 житлових будинків. Зміни до адресного реєстру вносяться на підставі щомісячного подання міського голови про найменування нових та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків в районі. Протягом року у зв’язку із перейменуванням вулиць було змінено виборчу адресу 12041 виборцю.

      Також було підготовлено 5  подань до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж 58  виборчих дільниць.     

      Важливим напрямом роботи відділу є виконання вимог Технічної документації комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”, затвердженої Службою Розпорядника Реєстру 30 червня 2011 року. Захист інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі реалізується з використанням програмно-апаратних засобів, а також інженерних та організаційних заходів, спрямованих на керування засобами захисту, регламентацію дій користувачів і контроль за цими діями. Працівниками відділу неухильно виконуються вимоги КСЗІ, що включає в себе: проведення обліку подій та робіт, що здійснюються в системі, здійснення обліку усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру, здійснення адміністрування операційної системи та іншого програмного забезпечення, що функціонує на автоматизованому робочому місці органу ведення Реєстру; здійснення контролю відповідності   програмних та технічних засобів; дотримання інструкцій та нормативно-правових актів, пов’язаних з використанням персональних засобів ідентифікації користувачів автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи.

     У вересні поточного року відділом адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації було перевірено роботу відділу ведення Державного реєстру виборців щодо дотримання Закону України “Про Державний реєстр виборців” та рішень Центральної виборчої комісії в процесі ведення Державного реєстру виборців. Також було перевірено стан комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”. В результаті перевірки було встановлено, що документування дій у базі даних Реєстру здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових актів, а також вимоги комплексної системи захисту автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” дотримуються  повністю. 

    

 

Начальник відділу ведення Державного

реєстру виборців Корольовської районної

ради м.Житомира                                                                                                                І.Д.Терещук

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА
КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ________№______

                                                                

  Про роботу відділу соціального

  захисту громадян,  які  постраждали

  внаслідок Чорнобильської катастрофи

  управління праці та соціального

  захисту населення районної ради

 

        Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення районної ради Холоднюк Т.В.,  виконавчий комітет районної ради відмічає, що на виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» відділом проводиться належна робота, спрямована на соціальний захист громадян, потерпілих внаслідок  Чорнобильської катастрофи.

       На обліку в відділі соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення  перебувають та отримують різні види  компенсаційних виплат 1198 громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

        Відшкодування компенсаційних виплат постраждалим громадянам  проводиться за державною бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в розрізі 4 напрямків.

      Станом на 1 жовтня 2016 року загальна сума виплат за всіма напрямками становить 6,45 млн. грн.

      На обліку в відділі зареєстровано 304 організації, з яких щомісячно понад 70  подають розрахунки на відшкодування додаткової стипендії, доплат за роботу в зоні відчуження, додаткових відпусток  на  працюючих громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. За цим напрямком відшкодовано 3,23 млн. грн.

         Протягом  2016 року  за напрямком «Компенсації сім′ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» нараховано та виплачено  5,7 тис. грн. З них 3,9 тис. грн. відшкодовано  приватним підприємцям за харчування 2-х дітей інвалідів, відповідно до укладених договорів.

       На обліку в управлінні праці та соціального захисту  населення Корольовської районної ради перебуває  425 осіб 1-ої  категорії та  728 осіб  2-ї  категорії, яким щомісячно проводиться нарахування та виплата компенсації вартості продуктів харчування. З початку року сума нарахувань склала понад  2,98 млн. грн.

Проведено призначення та виплату  щорічної допомоги на оздоровлення за 2016 рік, одноразової компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю ліквідаторам  наслідків аварії на ЧАЕС, які стали інвалідами та одноразової виплати сім'ям, які втратили годувальника. Відповідно до ст.48 вищеназваного Закону,  нарахування  становлять 223,95 тис. грн.

        Відділом проводяться щомісячні перевірки первинних документів надавачів послуг по безоплатному та пільговому забезпеченню лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

       Прийнято та подано 58 заяв з відповідним пакетом документів на районну комісію по розгляду  і оформленню документів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи для визначення статусу постраждалої особи.

      Надавалася допомога   Житомирському об'єднаному військовому комісаріату по уточненню списків учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та вдів до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.

       Проводидиться інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами, які мають право на отримання  виплат та пільг відповідно до вказаного вище Закону.

       На виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», інших нормативно-правових актів з метою соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ :

 

         1. Інформацію про роботу відділу  соціального захисту громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення районної ради по виконанню вимог Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»  взяти до відома.

 

 2.  Управлінню   праці та    соціального    захисту     населення районної ради (Мисюк В.В.):

 

2.1    Забезпечити виконання делегованих управлінню повноважень, щодо соціального захисту населення, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

2.2    Підтримувати в актуальному стані електронну базу даних громадян,  постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 

2.3    Продовжувати співпрацю з підприємствами, установами та організаціями з питань своєчасного призначення, правильності нарахування, своєчасної виплати компенсацій та допомог населенню, постраждалому внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

2.4 Проводити перевірки правомірності поданих розрахунків підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, розташованих на території району, з метою відшкодування коштів працюючим.

 

2.5 Забезпечувати висвітлення у засобах масової інформації, на сайті «Житомирська міська рада» розділ «Корольовська района рада» змін в чинному законодавстві щодо  соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

 

2.6. Здійснювати перевірки  первинних документів, надавачів послуг по  безоплатному та пільговому забезпеченню лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

      

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами  виконкому Чеховського П.М.

 

 

 

Голова ради                                                                                                      О.В.Соя

 

 

 

 

 

 

 
   

 

 
   

УКРАЇНА
КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ________№______

Про схвалення проекту районного

бюджету на 2017 рік та Прогнозу

районного бюджету на 2018 і 2019

роки

 

 

                Відповідно до статей 21 та 76 Бюджетного кодексу України, статті 41 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 №478-р „Про схвалення проекту Основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік” та постанови Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 №399 „Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки”, рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради   „Про схвалення проекту міського бюджету на 2017 рік та Прогнозу міського бюджету на 2018 і 2019 роки”, виконавчий комітет  районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

Схвалити проект  рішення районної ради „Про районний бюджет на 2017 рік”, що додається. 

 

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу Когут А. В.

 

 

 

          Голова районної ради                                                                    О. В. Соя

 
   


 

                                                                  

 

 

 

УКРАЇНА
КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від ________№______

м.Житомир

                                                        

  Про погодження  проекту

 програми правової освіти

населення Корольовського

району м.Житомира на 2017 рік

 

         З метою підвищення рівня правової культури населення району, на виконання Указу Президента України від 18.10.01 № 992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації та голови Житомирської обласної ради від 30.12.15 №447/45 «Про затвердження Стратегії розвитку правової освіти населення Житомирської області на 2016-2020 роки та складу Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення», рішення виконавчого комітету Корольовської районної ради від 16.08.16 №66 «Про затвердження  Стратегії розвитку правової освіти населення Корольовського району  2016-2020 роки»  та відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Погодити проект програми правової освіти населення Корольовського району м.Житомира на 2017 рік згідно з додатком та внести на затвердження  чергової сесії районної ради.

         2. Фінансовому відділу Корольовської районної ради  (Когут А.В) профінансувати витрати на виконання програми при виділенні коштів  до районного бюджету.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

 

 

Голова  ради                                                                                                    О.В. Соя

 

 

 

                                                                                                   Додаток

до рішення виконкому

Корольовської районної ради

від______________№ _____

 

 

 

 

П Р О Г Р А М А

правової освіти населення Корольовського району м. Житомира на 2017 рік

 

 

І. Загальні положення

         Становлення України як демократичної, правової держави, формування засад громадянського суспільства зумовлюють необхідність підвищення рівня правової освіти населення.

Правова освіта населення складає комплекс інформаційних, дорадчо-консультативних, виховних та навчальних заходів, спрямованих на забезпечення певного обсягу правових знань, навичок, інформаційних матеріалів, необхідних громадянам для вирішення питань життєзабезпечення, захисту прав і свобод гарантованих Конституцією України та іншими законодавчими актами.

         У сфері правової освіти громадянам гарантується знання своїх прав і свобод та вільний доступ до інформаційних джерел правової інформації.

         Метою правової освіти населення є розвиток їх правосвідомості, подолання правового нігілізму, задоволення потреб у правовій інформації, залучення до участі у подальшій розбудові демократичної правової держави, профілактика правопорушень, забезпечення вільного і всебічного розвитку особистості.

 

ІІ. Основні заходи щодо реалізації програми

         

         1. Організовувати зустрічі з мешканцями району з питань соціально-правової політики держави та про стан законності і правопорядку, забезпечення прав і свобод людини.

     

                                                                                         Постійно.

                                                                                         Управління праці

                                                                                         та соціального захисту

                                                                                         населення районної ради,

                                                                                         відділи районної ради,  

                                                                                         районна міжвідомча

                                                                                         координаційно-методична рада

                                                                                         (далі - МКРМ)  з правової

                                                                                         освіти населення

                                                        

 

          2. Організовувати виступи у засобах масової інформації з актуальних правових питань, приділивши особливу увагу роз'ясненню актів законодавства щодо захисту прав та свобод людини та громадянина.

 

                                                                                        Постійно.

                                                                                        Управління праці та соціального                                                                                                                                                                      захисту населення районної  

                                                                                        ради, відділи районної  ради,

                                                                                        районна МКРМ з правової

                                                                                        освіти населення  

 

          3. Залучати до проведення правової дорадчо-консультативної роботи з населенням кваліфікованих фахівців у галузі права, вчених, юристів.

 

                                                                                         Постійно.

                                                                                         Районна МКМР з правової

                                                                                         освіти населення

 

          4. Забезпечувати надання в межах своєї компетенції безкоштовної правової допомоги малозахищеним верствам населення через громадську приймальню районної ради.

                                                                                         Постійно.             

                                                                                         Управління праці та соціального

                                                                                         захисту населення районної    ради,

                                                                                         відділи   районної  ради,                                                  

                                                                                         районна   МКРМ з правової                                                 

                                                                                         освіти  населення

 

                                                                                 

         5. Проводити серед молоді конкурси на краще володіння правовими знаннями та сприяти діяльності молодіжних правових клубів.

 

                                                                                        Постійно.

                                                                                        Районна МКМР з правової

                                                                                        освіти населення

 

6. Продовжити практику проведення виїзних засідань районної координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

 

                                                                                         Постійно.

                                                                                         Районна МКМР з правової

                                                                                         освіти населення

                                                                               

 

 

         7. Організовувати проведення «круглих столів» з правової освіти серед студентської молоді у вищих професійно-технічних училищах, ліцеях, розташованих в районі.

 

                                                                                        2 рази на рік.

                                                                                        Районна МКМР з правової

           освіти населення

                                                                                    

         8. Проводити огляди – конкурси на кращу організацію правової освіти серед навчальних закладів району.

                                                                                        Жовтень 2017 року.

                                                                                        Районна МКМР з правової

                                                                                        освіти населення

 

 

 

 

 

Керуючий  справами виконкому                                              П.М.Чеховський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   


 

УКРАЇНА
КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ________№______
              м.Житомир


     Про погодження проекту

програми загальнорайонних

заходів  на 2017 рік

 

 

         З метою відзначення загальнодержавних свят, ювілеїв юридичних осіб, забезпечення діяльності депутатів районної ради та на виконання Положення «Про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м.Житомира», відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Погодити проект програми  загальнорайонних заходів на 2017 рік згідно з додатком та внести на затвердження  чергової сесії районної ради.

         2. Фінансовому відділу Корольовської районної ради  (Когут А.В) профінансувати витрати на виконання програми при виділенні коштів  до районного бюджету.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

 

 

Голова  ради                                                                                                    О.В. Соя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                   Додаток

до рішення виконкому

Корольовської районної ради

від______________№ _____

 

 

П Р О Г Р А М А

загальнорайонних заходів на 2017 рік

 

         Для забезпечення проведення в Королівському районі м.Житомира заходів щодо відзначення загальнодержавних та професійних свят, заохочення кращих працівників підприємств, установ, організацій  відповідно до Положення «Про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м.Житомира», роботи з депутатами районної ради та інше, передбачити видатки :        

 

п/п

                    Найменування    заходу

      Сума

       (грн.)

1

Відзначення кращих працівників підприємств, організацій, депутатів районної ради з нагоди професійних свят, ювілеїв та визначних дат відповідно до Положення «Про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м.Житомира»,

8000,0

2

Робота з депутатами районної ради (36 депутатів) :

- придбання канцтоварів, квітів

- придбання конвертів

- забезпечення законодавчими документами

- тиражування матеріалів

- передплата  газети «Місто»

- депутатська діяльність

 

3000,0

200,0

3600,0

600,0

5500,0

900000,0

3

Придбання листівок для привітання з нагоди визначних дат депутатів, представників підприємств, установ, організацій району, бланків вітальних адрес та подяк

500,0

4

Забезпечення діяльності адміністративної комісії

1000,0

 

ВСЬОГО

922400

 

 

 

Керуючий  справами виконкому                                            П.М.Чеховський

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА
КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ________№______
              м.Житомир


     Про зняття з контролю

рішень райвиконкому

 

 

 

 

 

Розглянувши пропозиції заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому про зняття з контролю рішень виконкому, які виконані в повному обсязі,  та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

1. Зняти з контролю рішення райвиконкому, як такі, що виконані:

 

1.1. Від  18.02.14 № 13 «Про порядок видачі посвідчень ветеранам війни та праці по Корольовському району у 2013 році»;

1.2. Від 18.03.14 № 20 «Про дотримання трудового законодавства суб’єктами господарювання району»;

1.3. Від 20.10.14 № 82 «Про стан виплати громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю, по втраті годувальника, щорічної допомоги на оздоровлення та допомоги при звільненні працівників»;

1.4. Від 18.11.14 № 94 «Про дотримання трудового законодавства на підприємствах району»

1.5. Від 20.01.15 № 03 «Про роботу районної комісії для упорядкування діяльності по заготівлі, переробці та продажу брухту кольорових і чорних металів»;

1.6. Від 16.06.15 № 44 «Про забезпечення соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці на підприємствах району».

 

 

 

 

Голова ради                                                                                    О.В.Соя       

 

 

 

 

 

УКРАЇНА
КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від ____________   № ________

 

 

   Про  затвердження  фінансового

  забезпечення    Програми

  соціального захисту населення

  Корольовського району на   

  2017 рік

 

 

З метою реалізації державної соціальної політики України, поліпшення соціального захисту населення району та відповідно до статей 34,41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити фінансове забезпечення Програми соціального захисту населення Корольовського району на 2017 рік, згідно з додатком 1 та внести її на затвердження сесії районної ради.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П. М.

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                          О. В. Соя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови ради

з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                  О.Г.Орлова

 

Начальник фінансового відділу

районної ради                                                                    А.В.Когут

 

 

Виконавець:

 

Начальник управління праці

та соціального захисту населення                                    В.В. Мисюк

    

 

 

 

                                                                                                   Додаток

до рішення виконкому

Корольовської районної ради

від______________№ _____

Фінансове забезпечення програми соціального захисту населення Корольовського району за рахунок районного бюджету на 2017 рік

з/п

КОД

Назва соціальної програми

Затверджено на 2017 рік, грн.

1.                                                   Державний бюджет                                            

1.1

41030600

Виплата допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям та допомоги за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу

106 978 950,00

1.2

41030800

Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивизення побутового сміття та рідких нечистот»

    131 084 550,00

1.3

41031000

Надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

      40 013,20

Всього:                                                                                                                                      238 103 513,2

2.                                    Інші видатки на соціальний захист населення в т. ч.

 

 

2.1

1513401

Забезпечення твердим паливом (відходами деревообробного виробництва) одиноких, малозабезпечених громадян та багатодітних сімей району

 

 13 800,00

2.2

 

 

 1513401

Забезпечення послуги санатрон-курортного лікування членів сімей загиблих учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО з дітьми до 7 років

189 000,00    

2.3

 

1513180

 

 

Надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги

    662 151,00

2.4

1513181

Забезпечення соціальними послугами громадянам похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги фізичними особами

 

    662 151,00

 

2.5

1513190

Надання пільг, що надаються населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішній справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг і природного газу (пільги інвалідам по зору)

      1 091 212,00

 

2.6

1513190

Надання пільг, що надаються населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішній справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг і природного газу (звільнення від сплати ЖКП членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО)

95 230,00

 

3                             Соціальний захист ветеранів війни та праці                                                             

3.1

153202

Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість в т.ч.

  • Громадська організація ветеранів району
  • Товариство інвалідів району

            51 120,00

 

 

           22 720,00

           28 400,00

 

Разом:

240 868 177,20

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                                                                  О.Г.Орлова

 

 

 

 



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
İzmir Escort Hacklink #yaslikurt#istanbul evden eve nakliyat1xbet зеркалоpromosyonjokerbet girişizmit escort7. koğuştaki mucize izleborsaanalizleriinstagetfollower instagram beğeni satın al evden eve nakliyatjojobet günceljojobet girişankara dügün fotoğrafçısı