Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70637
Прогноз погоди
10.10.2016 - Про затвердження Порядку оформлення паспортів прив'язки тимчасових металевих збірно-розбірних гаражів для утримання транспортних засобів за місцем проживання їх власників в м. Житомирі
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від____________№________
м. Житомир
 
Про затвердження Порядку оформлення
паспортів прив'язки тимчасових
металевих збірно-розбірних
гаражів для утримання
транспортних засобів за місцем
проживання їх власників в м. Житомирі
 
 
З метою врегулювання питань щодо розташування тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів для утримання транспортних засобів за місцем проживання їх власників в м. Житомирі, на виконання законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, виконавчий комітет міської ради:
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити:
 
1.1. Порядок оформлення паспортів прив'язки тимчасових металевих збірно-розбірних гаражів для утримання транспортних засобів за місцем проживання їх власників в м. Житомирі, згідно з додатком 1.
1. 2. Типовий ескіз тимчасового металевого збірно-розбірного гаража, згідно з додатком 2.
2. Вважати таким, що втратив чинність додаток 2 (Порядок надання згоди на розташування тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів для утримання приватних транспортних засобів за місцем проживання їх власників), затверджений рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.10.2012 № 416 “Про впорядкування розгляду деякихпитань у сфері містобудуваннята архітектури у місті Житомирі”
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова С.І. Сухомлин
 
15.11.2016 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.