Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 576732
Прогноз погоди
10.10.2016 - Про затвердження Порядку оформлення паспортів прив'язки тимчасових металевих збірно-розбірних гаражів для утримання транспортних засобів за місцем проживання їх власників в м. Житомирі
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від____________№________
м. Житомир
 
Про затвердження Порядку оформлення
паспортів прив'язки тимчасових
металевих збірно-розбірних
гаражів для утримання
транспортних засобів за місцем
проживання їх власників в м. Житомирі
 
 
З метою врегулювання питань щодо розташування тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів для утримання транспортних засобів за місцем проживання їх власників в м. Житомирі, на виконання законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, виконавчий комітет міської ради:
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити:
 
1.1. Порядок оформлення паспортів прив'язки тимчасових металевих збірно-розбірних гаражів для утримання транспортних засобів за місцем проживання їх власників в м. Житомирі, згідно з додатком 1.
1. 2. Типовий ескіз тимчасового металевого збірно-розбірного гаража, згідно з додатком 2.
2. Вважати таким, що втратив чинність додаток 2 (Порядок надання згоди на розташування тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів для утримання приватних транспортних засобів за місцем проживання їх власників), затверджений рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.10.2012 № 416 “Про впорядкування розгляду деякихпитань у сфері містобудуваннята архітектури у місті Житомирі”
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова С.І. Сухомлин
 
15.11.2016 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare