Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148650
Прогноз погоди
03.10.2016 - Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я     
 
 
від _____________ №  ________
 
 
Про поновлення договорів оренди
земельних ділянок громадянам
 
Розглянувши заяви громадян, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про державну реєстрацію речових  прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 “Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру”, розпорядження міського голови від 19.02.2016 №112 “Про перейменування топонімічних об’єктів та демонтаж пам’ятних знаків у м. Житомирі”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.05.2016 №140 “Про перейменування топонімічних об’єктів та демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків у Житомирській області”, міська рада
 
ВИРIШИЛА:
 
1.  Поновити шляхом укладання нового договору, договори оренди землі згідно з додатком 1.
2. Зобов’язати землекористувачів, яким надано в оренду земельні ділянки, протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення зареєструвати правовстановлюючі документи відповідно до вимог чинного законодавства.
У разі несвоєчасного оформлення та державної реєстрації, в установленому законом порядку договорів оренди земельних ділянок, департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в органи державного контролю за використанням та охороною земель Житомирської  області.         
 3. Землекористувачам в разі закінчення терміну користування земельною ділянкою, повернути дані земельні ділянки у відання міської ради у стані, придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися до Житомирської міської ради за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.
 
 4. У зв’язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України, які набрали чинності з 01.01.2015 року та рішенням Житомирської міської ради від 10.06.2015 року № 931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та ведення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки у м. Житомирі» землекористувачам до моменту укладання договору оренди землі виготовити оновлені розрахунки орендної плати.
   
 5. Землекористувачам забезпечити можливість доступу на земельні ділянки відповідним службам для обслуговування і ремонту об’єктів загального користування та інженерної інфраструктури.
 
6. Доручити департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради після прийняття рішення сприяти виконанню пунктів щодо оформлення договорів оренди землі.
Житомирська міська рада та її виконавчі органи не несуть відповідальності, за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених технічною документацією із землеустрою.
 
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування  міської ради.
 
Міський голова                                                                                С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове