Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70640
Прогноз погоди
03.10.2016- Про внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок громадянам
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
                      
 
від   ____________   №___________
м. Житомир
 
Про внесення змін та доповнень в
договори оренди земельних ділянок
громадянам
 
Розглянувши клопотання суб’єктів господарювання, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”, "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, із змінами від 07.10.2011 № 195, рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати  за земельні ділянки у м. Житомир», рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 932 «Про місцеві податки і збори», міська рада
 
ВИРІШИЛА :
 
1. Внести зміни, в частині розміру нормативної грошової оцінки земельних ділянок та орендної плати, до Договорів оренди земельних ділянок, укладених між Житомирською міською радою та громадянами згідно з додатком.
 
2. Попередити землекористувачів про необхідність проведення щорічної індексації нормативної грошової оцінки земель (в т.ч. річної орендної плати ) згідно з додатком.
 
3. Громадянам звернутися з клопотанням до Департаменту містобудування та  земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вул. Покровська, 6) щодо укладання змін до
Договору оренди земельної ділянки та в місячний термін після прийняття рішення привести у відповідність договори оренди земельних ділянок.
Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради сприяти у виготовленні змін до Договору оренди земельної ділянки.
 
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.