Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133025
Прогноз погоди
03.10.2016 - Про організацію та проведення концерту Любомира Мельника
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
 
Про організацію та проведення
концерту Любомира Мельника
 
З метою популяризації класичної фортепіанної музики, відповідно до  рішення Житомирської міської ради від 21.07.2016 № 268 «Про внесення змін до  Комплексної цільової програми розвитку культури міста Житомира на 2015-2017 роки» та  статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
 
 1. Організувати та провести 26 жовтня 2016 року концерт всесвітньовідомого піаніста Любомира Мельника в приміщенні комунального підприємства «Житомирська філармонія імені Святослава Ріхтера» Житомирської обласної ради.
2. Визначити громадську організацію «Культурна Опозиція» співорганізатором  та одержувачем бюджетних коштів на реалізацію заходів, пов’язаних з організацією концерту.
3. Зобов’язати управління культури міської ради укласти угоду з громадською організацією «Культурна Опозиція» про надання коштів міського бюджету та складання звітності про їх використання.
 4. Управління по зв’язках з громадськістю міської ради інформувати населення міста через засоби масової інформації про організацію та проведення концерту Любомира Мельника.
5.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренова М.В.
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове