Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133029
Прогноз погоди
26.09.2016 - Про передачу багатоквартирних будинків в  управління ОСББ
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про передачу багатоквартирних
будинків в  управління ОСББ
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Лесі Українки 50» Березюк  І.М. та «Калина-78» Ільницької О.Л. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради зняти з балансу житловий будинок  №50 по вул. Лесі Українки в м. Житомирі та передати його в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку   «Лесі Українки 50», окрім  нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство  №11» Житомирської міської ради зняти з балансу житловий будинок №78/61 по вул. Івана Мазепи  в м. Житомирі та передати його в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Калина-78».
3. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
4. Рекомендувати головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних в пунктах 1-2,  укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове