Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 79
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 576729
Прогноз погоди
ЗВІТ ДЕПУТАТА ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 скликання САВІЦЬКОГО ВЛАДИСЛАВА ВАЛЕНТИНОВИЧА Про виконану роботу за перше півріччя 2016 року перед громадою міста виборчого округу №17

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.
Звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців виборчого округу.
( Із ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»)
 

ЗВІТ

ДЕПУТАТА

ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

7 скликання САВІЦЬКОГО ВЛАДИСЛАВА ВАЛЕНТИНОВИЧА

Про виконану роботу за перше півріччя 2016 року

перед громадою міста виборчого округу №17

10.08.2016 №1                                                                                            м.Житомир

Дата народження:

04.04.1993 р.

Округ:

Виборчий округ №17

(орієнтовна кількість виборців 5000 осіб)

Партійна приналежність:

Радикальна Партія Олега Ляшка,

безпартійний

Фракція:

Радикальна Партія Олега Ляшка

Контактні телефони:

096-902-48-08

Комісія:

Член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Тимчасова депутатська комісія з перейменування вулиць.

Робоча група по виділенню землі для учасників АТО.

Робоча група по виділенню житла для учасників АТО та мало захищених верств населення.

Комісія по земельним спорам.

Робоча група по реконструкції та будівництву дитячих і спортивних майданчиків

Освіта:

Вища

Місце роботи:

Первинна профспілкова організація студентів Житомирського державного технологічного університету

Посада:

Голова ППО студентів

У звітному періоді, як депутат Житомирської міської ради по 17 виборчому округу, представляю інтереси територіальної громади, виборців виборчого округу, виконуючи їх доручення в межах повноважень та беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.
Одним із основних обов'язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії.
На момент подачі даного Звіту протягом 7 скликання було призначено т проведено 16 сесій Житомирської міської ради. На  15 призначених сесіях був присутній, ознайомлений з матеріалами та готовий до розгляду питань порядку денного.
Протягом звітного періоду був присутній на 36-ти з 37-ми проведених засіданнях постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.
Мною було підтримано більшість нагальних та важливих питань, що виносилися на розгляд сесій міської ради, серед яких питання економічного і соціального розвитку міста Житомира, розвитку його інфраструктури, затвердження концепції та створення індустріального парку в місті, вирішення низки бюджетних питань, питань щодо вдосконалення запровадженої програми розвитку культури міста Житомира, оздоровлення та відпочинку дітей, соціальної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту, щодо благоустрою території міста, щодо передачі у власність квартир та земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, іншим мало захищеним верствам населення.
Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об'єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.
В результаті отриманих звернень та вжитих заходів вирішено ряд проблемних питань мешканців, в тому числі, за рахунок депутатських коштів передбачених для забезпечення потреб виборчого округу.
Так, мною було спрямовано 40 000 (сорок тисяч) грн. на матеріальну допомогу згідно звернень громадян ( в кількості 10 чоловік), які потребували лікування.
Окрім зазначеного, було виділено кошти в сумі 10 000 грн., на потреби Житомирської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 14 (вул. Кибальчича, 7, тел.33-39-40) на меблі для інклюзивної зали та кошти в сумі 30 000 грн. з міського бюджету на інклюзивну освіту.
За моїм депутатським зверненням території за адресами пров. Цюрупи, пров. Політехнічний (Піонерських Таборів), пров. Рильова, пров. Володимира Сосюри (1-й Піонерський) включили до переліку пропозицій об'єктів по капітальному та поточному ремонту покриття вулиць та провулків міста на 2016 рік.
На робочій нараді включив до капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення з заміною ліхтарів з лампою розжарювання на світлодіодні ліхтарі та встановлення додаткових ліхтарів по адресам пров. Закам'янський (ст. назва пров. 2-й Пролетарський), пров. Садибний (ст. назва пров. 3-й Пролетарський), пров. 2-й Гранітний, пров. Галовий, пров. Баранівський, пров. Якубця, пров. 2-й Піонерський, схил Мальованської набережної, пров. 2,4-й Чуднівський, пров. Студенстький, пров. Рилєєва, вул. Старочуднівська, пров. Річковий, пров. Водопровідний,  пров. Подільський, пров. Корбутівський, проїзд Андріївський узвіз, вул. Набережна під скелями.
Було зроблено капітальний ремонт вулиці Чуднівська (ст. назва Черняховського).
За моїм зверненням з міського бюджету було виділено кошти, в розмірі 500,00 грн.,  для 8-ми дітей-сиріт.
Було відновлено дитячий майданчик по вул.. Чуднівська 96 (ст. назва Черняховського).
До кінця року планується встановлення дитячого майданчику по вул.. Чуднівська 108-В (ст. назва Черняховського).
Забезпечений розгляд заяв та звернень виборців. Постійно проводилася робота щодо вирішення проблемних у них питань.
Вважаю, що при прийнятті рішень, які зачіпають інтереси всієї громади, є необхідним більш широке використання форм прямої демократії, а саме: громадські слухання, загальні збори, консультативні опитування та місцеві референдуми – це той шлях, за допомогою якого можна не тільки зменшити кількість скарг і звернень, але й підняти рівень самосвідомості і відповідальності громадян за їх виконання.
 
Депутат місцевої ради                                                   Савіцький В.В.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare