Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 97
візитів сьогодні: 5475
візитів всього: 402505
Прогноз погоди
Рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016 № 887 "Про затвердження Порядку визначення обсягів   пайової   участі   власників тимчасових   споруд  торговельного,  побутового,  соціально  -  культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира"
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від 21.09.2016 № 887
        м.Житомир
 
Про затвердження Порядку визначення
обсягів   пайової   участі   власників
тимчасових   споруд  торговельного,  
побутового,  соціально  -  культурного
та іншого призначення для провадження
підприємницької діяльності в утриманні   
об’єктів благоустрою на території
міста Житомира
 
З метою визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою шляхом залучення на договірних засадах коштів суб’єктів господарювання незалежно від форм власності на утримання на пайових засадах об'єктів благоустрою, а також відповідно до ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.11 №244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.10.2012 № 416 «Про впорядкування розгляду деяких питань  у  сфері  містобудування та архітектури   у місті  Житомирі» (із змінами та доповненнями), виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Зобов’язати суб’єктів господарювання – власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності здійснювати належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території або укласти договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира.
2. Затвердити:
2.1. Порядок визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира згідно з додатком 1.
2.2. Типовий договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира згідно з додатком 2.
3. Визначити комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради  Уповноваженим органом та надати повноваження щодо укладання, підписання, реєстрації, супроводу договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира та контролю за сплатою пайової участі начальнику підприємства або особі, яка його заміщає згідно розпорядження міського голови.
4. Зобов’язати комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради  здійснювати контроль за утриманням прилеглої до тимчасової споруди території власниками тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності, які не уклали договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих  органів ради                                                             О.О.Ясюнецький
 
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове