Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70643
Прогноз погоди
Рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016 № 887 "Про затвердження Порядку визначення обсягів   пайової   участі   власників тимчасових   споруд  торговельного,  побутового,  соціально  -  культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира"
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від 21.09.2016 № 887
        м.Житомир
 
Про затвердження Порядку визначення
обсягів   пайової   участі   власників
тимчасових   споруд  торговельного,  
побутового,  соціально  -  культурного
та іншого призначення для провадження
підприємницької діяльності в утриманні   
об’єктів благоустрою на території
міста Житомира
 
З метою визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою шляхом залучення на договірних засадах коштів суб’єктів господарювання незалежно від форм власності на утримання на пайових засадах об'єктів благоустрою, а також відповідно до ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.11 №244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.10.2012 № 416 «Про впорядкування розгляду деяких питань  у  сфері  містобудування та архітектури   у місті  Житомирі» (із змінами та доповненнями), виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Зобов’язати суб’єктів господарювання – власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності здійснювати належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території або укласти договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира.
2. Затвердити:
2.1. Порядок визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира згідно з додатком 1.
2.2. Типовий договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира згідно з додатком 2.
3. Визначити комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради  Уповноваженим органом та надати повноваження щодо укладання, підписання, реєстрації, супроводу договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира та контролю за сплатою пайової участі начальнику підприємства або особі, яка його заміщає згідно розпорядження міського голови.
4. Зобов’язати комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради  здійснювати контроль за утриманням прилеглої до тимчасової споруди території власниками тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності, які не уклали договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих  органів ради                                                             О.О.Ясюнецький
 
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.